Названо продукт, який категорично не можна їсти з картоплею - це небезпечно для організму

Картопля - це дуже корисний і бюджетний продукт, у якому дуже багато корисних речовин, а ще він низькокалорійний - 75 калорій на 100 г продукту. Варто зазначити, що готувати її можна по-різному: варити, робити пюре, запікати в духовці з овочами, м'ясом, робити печеню та варити супи, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz ділиться корисними порадами, з чим не можна поєднувати картоплю, щоб не нашкодити організму.

З помідорами

Помідори – дуже корисний продукт для приготування смачних салатів, закусок та пікантних соусів. Вони поєднуються практично з усіма овочами, крім крохмальних. Фахівці радять не їсти помідори з картоплею, оскільки це поєднання може спровокувати розлад травлення, а також ускладнити процес засвоєння поживних речовин.

Ще важливо зазначити, що картоплю краще не смажити, адже після смаження овоч втрачає практично всі свої корисні властивості, а також він готується у великій кількості рослинної олії, яка за високих температур стає небезпечною для організму.

Перше побачене на картинці розповість що заважає вам мати міцні стосунки

середа, 29 листопад 2023, 7:28

Коли люди вступають у романтичні стосунки, вони сподіваються на щось серйозне, а не для того, щоб “не прогавити момент”. Але через деякий час у відносинах починаються проблеми і вони припиняються. Зазвичай, люди самі створюють проблеми, передають Патрі...

Психологічний тест у картинці: Виберіть улюблений фрукт - і ми вгадаємо ваш характер

середа, 29 листопад 2023, 7:15

Цей простий тест покаже, що існує прямий зв’язок між улюбленим фруктом і вашою особистістю. Залежно від обраного вами фрукта ви дізнаєтеся, що означає ваш вибір з психологічної точки зору, передають Патріоти України. Отже, виберіть свій улюблений фрукт...