Названо секретний інгредієнт для миття підлоги, щоб вона залишалася чистою удвічі довше

Миття підлоги, особливо у великій родині, займає у господинь багато часу. Кожні 2-3 дні доводиться очищати підлогу від забруднень, передають Патріоти України.

Для кожного типу підлогового покриття існують свої особливості вологого прибирання, але є універсальний засіб, який підходить як для невибагливого лінолеуму, так і для примхливого паркету.

Секретний інгредієнт

Щоб підлога довше залишалася чистою і блищала, її потрібно мити водою з додаванням гліцерину (25 мг на 6 л води). Якщо ви користуєтеся спеціальним миючим засобом, можна додати і його, але половину зазначеного виробником дозування.

Якщо спеціального миючого засобу немає, а підлога сильно забруднена, просто вода погано впорається з очищенням. Можна додати 30 г засобу для миття посуду, добре розмішати. А потім влити гліцерин. Після прибирання таким розчином підлога стає блискучою, довше зберігається чистою.

Гліцерин володіє накопичувальним ефектом. Чим довше використовувати його для прибирання, тим сильніше буде блищати підлогове покриття. І довше зберігатися чистим. Гліцерин безпечний для здоров'я людини і домашніх тварин. Його можна без побоювання використовувати в приміщеннях, де грають маленькі діти.

Коли треба садити картоплю: Яка оптимальна температура і сприятливі дні

вівторок, 28 березень 2023, 18:30

Невдовзі розпочнеться сезон посадки картоплі. Українці вже почали підживлювати ґрунт, вносити добрива та обирати найкращі та найродючіші сорти, щоб восени отримати багатий урожай, передають Патріоти України. Важливо правильно обрати терміни посадки. Є ...

Психологічний тест у картинці: Дізнайтеся, які ваші риси характеру дратують оточуючих

вівторок, 28 березень 2023, 18:14

Якщо ви часто сваритесь зі знайомими, ймовірно, причина приховується саме у вашому характері, а не оточуючих, передають Патріоти України. Радимо пройти тест, аби дізнатися, які саме риси не дозволяють побудувати і підтримувати теплі стосунки з людьми. ...