Названо секретний інгредієнт для миття підлоги, щоб вона залишалася чистою удвічі довше

Миття підлоги, особливо у великій родині, займає у господинь багато часу. Кожні 2-3 дні доводиться очищати підлогу від забруднень, передають Патріоти України.

Для кожного типу підлогового покриття існують свої особливості вологого прибирання, але є універсальний засіб, який підходить як для невибагливого лінолеуму, так і для примхливого паркету.

Секретний інгредієнт

Щоб підлога довше залишалася чистою і блищала, її потрібно мити водою з додаванням гліцерину (25 мг на 6 л води). Якщо ви користуєтеся спеціальним миючим засобом, можна додати і його, але половину зазначеного виробником дозування.

Якщо спеціального миючого засобу немає, а підлога сильно забруднена, просто вода погано впорається з очищенням. Можна додати 30 г засобу для миття посуду, добре розмішати. А потім влити гліцерин. Після прибирання таким розчином підлога стає блискучою, довше зберігається чистою.

Гліцерин володіє накопичувальним ефектом. Чим довше використовувати його для прибирання, тим сильніше буде блищати підлогове покриття. І довше зберігатися чистим. Гліцерин безпечний для здоров'я людини і домашніх тварин. Його можна без побоювання використовувати в приміщеннях, де грають маленькі діти.

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...