Названий популярний продукт, який провокує рак грудей - навіть у малих кількостях

Рак грудей може бути спровокований щоденним вживанням молока, навіть в невеликих кількостях. Про це повідомили на сайті Національної медичної бібліотеки США, передають Патріоти України.

В чому полягало дослідження

Національний інститут раку і Всесвітній фонд досліджень раку Великобританії провели дослідження, в результаті якого з'ясувалося, що коров'яче молоко може викликати онкологічні захворювання у жінок. Соєві аналоги на розвиток раку не впливали.

У дослідженні взяли участь близько 50 тисяч здорових жінок в США протягом восьми років. 50% жінок дотримувалася вегетаріанської дієти і перейшла на соєве молоко, інші ж продовжували їсти продукти тваринного походження, в тому числі й коров'яче молоко.

У підсумку у 1057 учасниць з 50 тисяч дослідження розвинулися онкологічні захворювання грудей. Вчені повідомили, що щоденне вживання коров'ячого молока, нехай навіть в невеликих кількостях, збільшує ризики розвитку раку грудей відразу на 80%.

Чому молоко впливає на захворювання

Вживання в їжу цього продукту може бути пов'язано з природними стимуляторами, які є в молоці і які провокують ріст і поділ клітин. Стимулятори здатні підвищити інсуліноподібний фактор росту, який також сильно впливає на розвиток раку грудей.

Будуть хрусткі та соковиті! Як підживити огірки хлібною закваскою

субота, 3 червень 2023, 6:08

Якщо ви хочете отримати врожай соковитих та хрустких огірочків, які потім будете лише встигати маринувати, то зробіть підживлення на хлібній заквасці. Дуже легко зробити, потім треба полити і чекати на збір зелених красунчиків, передають Патріоти Украї...

Як знайти спільну мову з котом: Два хитрих способи від британців

субота, 3 червень 2023, 5:40

На відміну від собак, які цілком очевидно можуть розуміти окремі слова людської мови, коти залишаються тваринами дещо відчуженими. Беручи пухнастика додому, ми готуємось до того, що тепер це ми житимемо за його правилами, бо це ж кіт – йому особливо ні...