Не безглуздий жарт, а чудовий засіб: Навіщо дехто засовує в унітаз повітряну кульку

Є місце в унітазі, яке найважче відчистити від іржі та нальоту

Місце під обідком унітаза є найбільш важкодоступною областю, яка потребує очищення. Тут накопичується іржа і наліт, які викликають неприємний запах, і якого позбутися досить складно.

Очищення цієї області звичайними щітками викликає певні труднощі, проте існує дивовижна і незвичайна порада, яка допоможе швидко розв'язати цю неприємну проблему. Для цього досвідчені господині використовують повітряну кульку, пише cpykami.

Як легко почистити під обідком унітаза

До надувної кульки прив’яжіть мотузку. У невелику ємність налийте 400 мл оцту, додайте 1 столову ложку мийного засобу для посуду і ретельно перемішайте. Приклейте до кульки невеликий шматочок скотчу. Помістіть повітряну кульку в унітаз так, щоб вона повністю перекрила злив. Потім вилийте підготовлений очисний розчин в унітаз. Наповніть унітаз теплою водою до верху і залиште його в такому стані на 3 години.

Після цього почистіть унітаз щіткою. По завершенні прибирання витягніть повітряну кульку зі зливу і проткніть її в тому місці, де був приклеєний скотч. Завдяки йому кулька буде акуратно здуватися, і вона не лусне, викликаючи бризки.

Випробування чи здійснення мрії? Що приготувала для вас доля - тест

п’ятниця, 9 червень 2023, 18:15

Серед картинок, що зображені вище, оберіть одну, яка сподобалася вам найбільше, передають Патріоти України.

Яка частина курки найшкідливіша і чому м'ясо перед приготуванням не можна мити - цього не знає багато хто

п’ятниця, 9 червень 2023, 17:56

Куряче м'ясо є дуже бюджетним, простим у приготуванні та смачним продуктом, який може бути основою для приготування бульйону, супу, салатів, котлет, відбивних. Дуже важливо – вибрати якісний продукт, краще використовувати не магазинний продукт для приг...