Не дайте себе обдурити! ТОП-7 хитрощів, як правильно вибрати якісне морозиво у магазині

З настанням спеки попит на ці ласощі зростає неймовірно. При цьому варто відзначити, що морозиво вважають одним з більш менш корисних десертів, який інколи можна собі дозволити. Але принесе воно користь тільки якщо виберете якісне морозиво, передають Патріоти України.

На що варто звертати увагу при купівлі цього продукту?

  • Варто уважно читати упаковку. Морозиво може бути виготовлене як за ДСТУ, так і за ТУ. Виділяють 3 види цього продукту: пломбір, вершкове та молочне. У пломбірі повинно бути не менше 12% молочного жиру, у вершковому його від 8 до 11,5%, а в молочному не більше 7,5%.
  • При читанні складу уважно дивіться, щоб молоко було цілісним або сухим, ніяких рослинних компонентів не повинно бути. Якщо в морозиві є ароматизатори та барвники, то вони мають бути натуральними, а не ідентичними натуральним.
  • При покупці морозива в упаковці слід акуратно промацати його. Не варто купувати деформований продукт, оскільки велика ймовірність того, що таке морозиво було повторно заморожене. А це негативно позначається на його якості.
  • Про якість продукту говорить і його колір, який має бути однорідним. Він може бути білим, молочним, вершковим.
  • Хороше морозиво має пахнути молоком. Не повинно бути інтенсивно-солодкого або кислого запаху, в цьому випадку велика ймовірність, що виробник використовував неякісну сировину або є надлишок ароматизаторів.
  • Слід оцінити консистенцію морозива. Вона має бути таючою, ніжною, без крижинок і крупинок. Якщо на зубах відчуваються кристалики льоду, це говорить про порушення технології виробництва.
  • При покупці морозива у вафельному стаканчику також варто оцінити його якість. Якщо на смак вафельний стаканчик здається гумовим, то є ймовірність, що продукт був розморожений. Якісний стаканчик повинен хрумтіти.

Сподіваємося, що ці рекомендації допоможуть вам вибрати якісне морозиво та насолодитися його смаком у спеку.

Ви тільки зіпсуєте м’ясо! У якому посуді не можна маринувати шашлик

неділя, 28 травень 2023, 17:14

Смачний шашлик - важлива частина погожих весняних та літніх днів. Начебто нічого складного в його приготуванні немає, проте навіть найменший нюанс може вплинути на смак м’яса або зіпсувати його, передають Патріоти України. Посуд, в якому маринується м...

Психологічний тест: Що бачите на цій картинці? Це розкаже, яка ви людина насправді

неділя, 28 травень 2023, 12:13

Тварина, яку ви побачите першою, відкриє те, яка ви людина Цей тест дивний, тому що він може багато чого розповісти про вашу особистість. На цьому зображенні є різні тварини, такі як: тигр, слон, собака, орел, жаба, білка і риба, передають Патріоти Ук...