Не дієта? Лікар назвав три основні правила довголіття

Організму корисні "невеликі стреси".

Доктор медицини Френк Ліпман, якого вважають новатором у функціональній медицині, поділився своєю концепцію довголіття. Учений дав три поради, які допоможуть зберегти здоров'я і продовжити життя, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

В першу чергу, важливо займатися фізичними вправами. Вправи слід робити правильно і безпечно. Навантаження на тіло потрібно розподіляти таким чином, щоб вони мали ефект, але при цьому не травмували.

По-друге, організму корисні "невеликі стреси". Це можуть бути перепади високих і низьких температур (парилка і крижана вода), голодування, високоінтенсивні тренування. За словами Ліпмана, такі способи збільшать тривалість життя.

По-третє, медик радить не сприймати проблеми занадто всерйоз і насолоджуватися життям. Затяжні стреси сприяють розвитку багатьох захворювань, в тому числі, онкологічних.

Вчені були дуже здивовані: Що найкраще допомагає навчатися

субота, 24 жовтень 2020, 15:42

Готуватися до ЗНО краще в незнайомому кафе. Бельгійські вчені довели, що найкраще та найшвидше навчитися чомусь можна у незнайомому місці. Тому вчити уроки чи готуватися до ЗНО краще в незнайомому кафе, ніж вдома. А уроки на вулиці під час екскурсії, д...

Рецепт вафельних трубочок: Як приготувати улюблені ласощі дитинства

субота, 24 жовтень 2020, 8:30

Смак ніжних, солодких і хрустких вафельних трубочок зі згущеним молоком або кремом знайомий нам усім з дитинства. Цей апетитний десерт став улюбленими ласощами багатьох дітей, та й дорослим сподобається ці ласощі, передають Патріоти України. Приготуват...