Не доведеться навіть терти! Швидкий і ефективний спосіб відмити решітки для духовки

Решітки духовки швидко покриваються жиром. Запечений бруд відмити надзвичайно важко, не допомагають навіть дорогі засоби, передають Патріоти України.

Але кілька лайфхаків допоможуть впоратися із завданням із мінімальними зусиллями та без застосування агресивних хімічних речовин. Деталі розповіло видання Express.

На сторінці у Facebook "Поради щодо прибирання місіс Хінч" порадили використати таблетки для посудомийної машини. Вони складаються з концентрованого мийного засобу і можуть знищити стійкий жир на решітках духовки.

Цей лайфхак використовувала переможниця британського шоу "The Great British baking show" Ненсі Бертвісл.Слід взяти одну-дві таблетки для посудомийної машини, дві чашки соди та трохи мийного засобу.

Таблетки треба подрібнити та розчинити у теплій воді (не занадто гарячій), додати соду та мийний засіб. Далі решітки для духовки варто покласти у велику раковину або навіть ванну. Головне – дати суміші час, щоб подіяти. Краще залишити замочені у розчині решітки на ніч. Вони мають бути повністю покриті водою.

Наступного ранку вилийте воду, промийте решітки під краном або душем. Використайте губку, щоб видалити стійкі плями. Харчова сода є дуже ефективним інгредієнтом для чищення решіток духовки, оскільки вона розщеплює жир та плями.

Як дізнатися, скільки дітей судилося вам за датою народження - секрет від нумерологів

середа, 29 березень 2023, 18:23

Дуже хочеться зазирнути трохи в майбутнє, коли будуєш великі плани. Особливо це стосується сім'ї і появи на світ дітей, якщо відносини стають серйозними, або ви вирішили, що маєте для цього достатньо здоров'я, сил і життєвого досвіду, передають Патріот...

Виберіть фігуру - і дізнайтеся про свою слабкість: Психологічний тест по картинці

середа, 29 березень 2023, 18:10

Психологічний тест у картинці здатний розкрити вашу особистість без допомоги фахівця. Асоціативний експрес-тест дасть точну відповідь, адже вона ґрунтується на індивідуальності кожної людини. Пропонуємо пройти тест і дізнатися про свою головну слабкіст...