Не кладіть лаврове листя в ці страви, щоб їх не зіпсувати

Про лаврове листя є помилкова думка, що воно універсальна спеція. Не всі страви добре з ним поєднуються. Наприклад, це стосується супів. Є певні страви, в яких лаврове листя точно зайве.

Подробиці

В першу чергу потрібно зазначити, що ніяким чином неможливо буде врятувати молочний суп, якщо ви в нього додасте лаврове листя.

Не дуже пасує лаврове листя в овочевих супах. Смак дещо перебиває смак бульйону та овочів. Є ще версія, що в грибні та рибні супи не додають лаврове листя, але тут може бути варіативність. Залежить від складу продуктів, з якими готується суп. Якщо це вершковий, рибний, то краще без лаврового листя.

Найкраще лаврове листя підкреслює смак густого супу. В борщ добре додавати. А от в супи на основі курячого бульйону не треба. Лаврове листя перебиває смак та аромат ніжної курятини.

От у чому секрет! Скільки борошна потрібно для підливи, щоб вона вийшла смачною

середа, 12 червень 2024, 18:14

Навіть найапетитнішу страву можна доповнити підливою. У цьому випадку вона вийде ароматнішою і смачнішою. Найчастіше таке доповнення підійде м’ясним та овочевим стравам. А найпростіший рецепт – підлива з води та борошна, оскільки тут може бути будь-яке...

Забудете про дві хвороби! Названо найкращий фрукт для літніх людей

середа, 12 червень 2024, 17:25

Лише двох фруктів на день буде достатньо, щоб нівелювати ризики появи хвороб, які найчастіше зустрічаються у людей похилого віку, передають Патріоти України. Напевно, яблука – це найпопулярніші та найкорисніші фрукти у світі. В яблуках містяться залізо...