Не любите розчинну каву? Просто ви не вмієте її готувати - найпоширеніша помилка при заварюванні, яка псує напій

Для багатьох людей розчинна кава не існує як напій, але в багатьох випадках це лише тому, що вони не вміють її заварювати, передають Патріоти України.

З розповсюдженою думкою про те, що розчинна кава є напоєм другого сорту, можна сміливо сперечатися, якщо знаєш секрет заварювання напою.

Завдяки правильному приготуванню розчинна кава після заварювання мало чим відрізняється за смаком та ароматом від натуральної, за умови, що використовується якісний продукт.

Який секрет необхідно знати для того, щоб смачно заварити розчинну каву

Головна помилка всіх, хто заварює розчинну каву, — окріп. Виявляється, розчинна кава дуже погано реагує на високу температуру води та потребує делікатного заварювання.

Для того, щоб напій вийшов смачним та ароматним, для початку необхідно насипати гранули в чашку, додати до них невелику кількість холодної води та розмішати. Паралельно можна поставити чайник для закипання.

Після того, як гранули розчиняться у холодній воді, необхідно дочекатися, щоб вода у чайнику стала приблизно 90 градусів та залити її у чашку. Насолоджуйтесь відчутно смачнішим напоєм.

ТОП-6 дивовижних властивостей імбиру, про які ви могли не знати

середа, 29 листопад 2023, 6:30

Імбир - популярний інгредієнт на багатьох кухнях також відомий своїм застосуванням у народній медицині, пише studyfinds.org, передають Патріоти України. Але чи мають висновки про користь імбиру для здоров'я реальну основу? Хоча корисні властивості імби...

Обирайте найкращі! Як споживачам розрізнити неякісні мандарини - лайфхаки

середа, 29 листопад 2023, 6:11

Українці можуть самостійно розрізнити зіпсовані чи переспілі мандарини. Наприклад, можна оглянути зовнішній вигляд мандаринів. Погані фрукти можуть мати плями, пошкодження, деформації та інші дефекти, передають Патріоти України. OBOZ.UA розповість у св...