Не можна використовувати постійно! Яка функція авто призводить до великих витрат бензину

Функція круїз-контролю була розроблена для того, щоби допомогти водіям окрім іншого зменшити витрати палива. Але з’ясувалось, що за певних ситуацій через неї ці витрати тільки зростають, передають Патріоти України.

Як пише видання Express, на це звернув увагу центр RAC Fuel Watch. За його даними, круїз-контроль допомагає знижувати витрати тільки під час руху рівною поверхнею з незначними перепадами рельєфу. Тож, допомагаючи підтримувати постійну швидкість на автомагістралі, він дійсно працює на економію.

Непотрібне прискорення блокується і зайве паливо не згорає. Але щойно водієві доводиться звернути на нерівну дорогу, система починає повільніше реагувати на зміни ухилу і витрата палива починає зростати понад середні значення.

Досягаючи вершини пагорба, водії зазвичай прибирають ногу з педалі акселератора, щоб підтримувати постійну швидкість при спуску. При цьому функція розраховуватиме необхідну потужність довше, оскільки вона не може бачити зміну кута нахилу попереду. Це може призвести до погіршення умов витрати палива, заявили у RAC. Круїз-контроль в такому разі триматиме подачу бензину чи дизелю увімкненою довше, ніж потрібно.

Прискіпливо дивимось на взуття та русизми: Мовознавець розповів, якими термінами краще замінити розмовні "полусапожки", "тапочки", "шльопанці"

неділя, 11 червень 2023, 2:35

Вчитель та мовознавець Олександр Авраменко у своєму експрес-уроці з української мови розповів, як правильно називати різні види взуття. "Почнемо із туфлів. Туфлі – це різновид взуття, що закриває ногу до щиколотки. Їх носять як чоловіки, так і жінки. А...

Незвичайний, але ефективний засіб для чищення матраца - лише 10-15 хвилин і плями немає

субота, 10 червень 2023, 21:14

На матраці можуть з’являтися різні плями, деякі досить стійкі. Однак не поспішайте йти в хімчистку: можна навести лад із матрацом і в домашніх умовах. Якщо діяти швидко, будь-які сліди можна легко вивести без пральної машини, передають Патріоти України...