Не можна використовувати постійно! Яка функція авто призводить до великих витрат бензину

Функція круїз-контролю була розроблена для того, щоби допомогти водіям окрім іншого зменшити витрати палива. Але з’ясувалось, що за певних ситуацій через неї ці витрати тільки зростають, передають Патріоти України.

Як пише видання Express, на це звернув увагу центр RAC Fuel Watch. За його даними, круїз-контроль допомагає знижувати витрати тільки під час руху рівною поверхнею з незначними перепадами рельєфу. Тож, допомагаючи підтримувати постійну швидкість на автомагістралі, він дійсно працює на економію.

Непотрібне прискорення блокується і зайве паливо не згорає. Але щойно водієві доводиться звернути на нерівну дорогу, система починає повільніше реагувати на зміни ухилу і витрата палива починає зростати понад середні значення.

Досягаючи вершини пагорба, водії зазвичай прибирають ногу з педалі акселератора, щоб підтримувати постійну швидкість при спуску. При цьому функція розраховуватиме необхідну потужність довше, оскільки вона не може бачити зміну кута нахилу попереду. Це може призвести до погіршення умов витрати палива, заявили у RAC. Круїз-контроль в такому разі триматиме подачу бензину чи дизелю увімкненою довше, ніж потрібно.

Психологічний тест: Що бачите на цій картинці? Це розкаже, яка ви людина насправді

неділя, 28 травень 2023, 12:13

Тварина, яку ви побачите першою, відкриє те, яка ви людина Цей тест дивний, тому що він може багато чого розповісти про вашу особистість. На цьому зображенні є різні тварини, такі як: тигр, слон, собака, орел, жаба, білка і риба, передають Патріоти Ук...

Будуть заздрити всі сусіди! Чим підживити картоплю, щоб врожаю було втричі більше

неділя, 28 травень 2023, 11:12

Картоплю вирощують всі. Хоча б невеликий клаптик, але для неї завжди знайдеться грядка. І вирощування великого врожаю, звичайно, вимагає певних зусиль, передають Патріоти України. Весь секрет криється в підживленні в період цвітіння. Одні з найважливі...