Не накличте бід! Чому не можна носити фото рідних у гаманці - суть забобону

Практика носити фотографії рідних та близьких у гаманці настільки поширена, що для цього навіть роблять спеціальне прозоре відділення біля кишеньок для грошей. Але забобони твердять, що насправді це може завдати шкоди.

OBOZREVATEL поцікавився, чим це може бути небезпечно. І розповідає про найпоширеніші відповідні прикмети.

Чому не варто носити фото у гаманці

Основна причина полягає в тому, що гроші можуть носити на собі не тільки позитивну енергетику. Купюра або монета під час обігу проходить через велику кількість рук, і не можна бути до кінця упевненим, що людина, яка тримала гроші до вас, думала про щось хороше. А такий енергетично заряджений предмет, як гроші, всотує ауру думок дуже швидко.

Як це впливає фотографії

Фото є проєкцією енергетики людини, яка на ньому зображена. Тому близький контакт із грішми відповідно може поєднати ці енергетичні потоки і тоді той, чий портрет ви носите з собою, зазнає несподіваного впливу. Якщо пощастить, гроші з хорошою аурою принесуть удачу, але гарантій ніхто не дасть – з такою ж ймовірністю можна передати близькій людині справжнє прокляття.

Блокування грошових потоків

Народні повір’я не рекомендують тримати у гаманці будь-які предмети, не пов’язані із грішми. А все тому, що стороння річ може стати на перешкоді грошовому потоку, який проходить через гаманець. В такому разі і ви залишитесь без прибутку, і можете приректи на те ж людину з фотографії.

Ризик сварок

Також ні для кого не секрет, що мало що може спричинити такі серйозні сварки між близькими людьми, як грошові та майнові питання. І саме така сварка може виникнути у вас із тою людиною, чий портрет ви носите у гаманці. Для подружжя вона може навіть закінчитись розлученням. Тому краще не носити фото коханих людей там же, де і свою зарплату.

Жир сам відпаде! Як легко видалити жирний наліт на кухні з фасадів та інших поверхонь

вівторок, 26 вересень 2023, 17:51

Липкий жирний наліт - це проблема, з якою зіштовхуються всі господині будинків та квартир. Він накопичується на плитах, стільницях, витяжках, меблях та інших поверхнях. Але не варто перейматися, оскільки є безліч народних засобів, які легко впораються ...

Два в одному: Яблучний кремовий пиріг на пісочному тісті з сирною начинкою

вівторок, 26 вересень 2023, 15:56

Пироги з яблуками - справжня осіння випічка, яку можна готувати на будь-якому тісті. Наприклад, якщо ви любите сухі пироги, тоді зробіть пісочне, якщо любите м'які та пишні - готуйте тісто з содою, розпушувачем або дріжджами. Для пирогів на кшталт "Шар...