Не отруюйте себе фальсифікатом! Як можна перевірити вершкове масло на якість: ТОП-5 простих способів

Вершкове масло - дуже популярний і корисний продукт. Воно містить вітаміни А, В, С, D, Е, які дуже важливі для здоров'я та краси. Якщо щодня їсти невелику кількість вершкового масла, то можна забути про сухість шкіри і тьмяність волосся, передають Патріоти України.

Але так буде, якщо масло дійсно натуральне. А ось з цим якраз є проблеми, оскільки, за словами експертів, на прилавках України до 40% вершкового масла є підробленою продукцією.

Як визначити натуральне вершкове масло чи ні?

Перший спосіб, як визначити справжнє вершкове масло, це, звичайно ж, спробувати його на смак. Другий спосіб - потрібно заморозити вершкове масло і спробувати розрізати його ножем. Справжнє масло буде повністю заморожене. Маргарин не заморозиться, оскільки в його складі багато рослинних масел.

Справжнє вершкове масло розрізається насилу і швидше надламується шматочками і кришиться. Щоб намазати його на хліб, доведеться дочекатися, поки воно розтане. Крім того, на справжньому вершковому маслі після розморожування буде з'являтися жовтий наліт, а всередині воно буде світлішим. Також у справжнього масла на поверхні утворюються краплі води.

Як перевірити вершкове масло в теплій воді

Третій спосіб дізнатися справжнє вершкове масло чи ні - це залити шматочок окропом і дочекатися повного розчинення. Якісне вершкове масло забарвить воду в молочний відтінок, а на поверхні буде молочний жир. Якщо перед вами маргарин, то на поверхні води з'явиться плівка, а саме воно повністю не розтане - залишаться дрібні крихти.

Як перевірити вершкове масло на сковороді

Четвертий спосіб. Добре розігрійте сковороду і киньте шматочок масла. Справжнє масло буде пахнути молоком і пінитися. Дивіться відео - Як перевірити вершкове масло йодом:

Які коти найбільше прив’язані до господарів - п'ять найласкавіших порід

середа, 22 березень 2023, 18:59

За тисячоліття співіснування поруч з людьми коти встигли полюбити нас і сформувати з нами міцний зв'язок. Навіть попри те, що над усе вони цінують свою незалежність, передають Патріоти України. Ветеринарний блог OVRS назвав п’ятірку таких порід. Якщо в...

Як очистити фільтри кухонної витяжки - простий, але дуже ефективний лайфхак

середа, 22 березень 2023, 18:28

З кожним новим приготуванням їжі витяжка на вашій кухні засмічується все більше і більше. Через це жиру та інших різних забруднень згодом витяжка може почати гірше працювати, а то й зовсім зламається. Тому регулярне очищення техніки просто необхідне, п...