Не поспішайте нести в ремонт: Що робити, якщо телефон почав погано заряджатися

Багато хто в певний момент стикається з такими проблемами як повільна або нестабільна зарядка телефону. Але перш ніж нести гаджет у ремонтну майстерню, можна спробувати вирішити це питання вдома самостійно. Як розповідає Lifehacker, причиною проблем при зарядці може бути забруднення порту, передають Патріоти України.

На сьогоднішній день багато хто постійно носить із собою телефон, через що в отвори в ньому згодом може набитися пил і бруд, — і це згодом може сповільнити зарядку гаджета, а потім і зовсім викликати перебої в процесі зарядки і повну відмову порту заряджатися.

Але є й хороша новина: почистити порт можна вдома самостійно за допомогою підручних засобів. Підійде інструмент, який використовується для витягування SIM-карти, зубочистки або тонкий шматочок пластику.

Інструмент слід вставити в гніздо зарядки і плавно перемістити його всередині, збираючи на нього бруд, що накопичився, після чого витягнути. Цю дію можна повторити кілька разів, щоб усунути все забруднення поступово.

Але слід бути дуже обережним, адже порт має тонкі контакти, які з’єднують телефон із зарядкою, і їх можна пошкодити. Особливо уважним потрібно бути при очищенні девайса з USB-C портом, де є додаткова частина посередині.

Якщо зазначені маніпуляції не допомогли вирішити проблему, то варто все ж таки звернутися до майстра.

От у чому секрет! Як звичайна фольга допоможе позбутися вапняного нальоту та іржі на змішувачі

субота, 24 лютий 2024, 11:12

Вапняний наліт та іржа на змішувачі у ванній - це проблема, з якою стикаються багато господинь. Вони можуть зіпсувати зовнішній вигляд змішувача і створити неприємні відчуття під час його використання, передають Патріоти України. Багато людей звертают...

Перевірте себе! Поза, в якій ви любите сидіти, розповість про ваш характер

субота, 24 лютий 2024, 10:12

Мова тіла завжди допомагала визначити риси характеру людини. Досить просто бути уважним, і тоді легко можна визначити, хто перед вами, передають Патріоти України. Просто виберіть вашу позу та дізнайтеся результат. Така поза говорить про те, що перед ва...