Не поспішайте виливати розсіл від консервації: Як ще його можна використовувати

Після того, як ви з’їсте смачні консервовані помідори або солоні огірки, не поспішайте виливати розсіл. Цю рідину можна повторно використовувати для чищення чайника, передають Патріоти України.

Органічні кислоти, що містяться в розсолі, здатні роз’їдати накип і навіть іржу. Лайфхаком поділилися на порталі "Бєлновини".

Як використовувати розсіл від консервації

Перш ніж налити огірковий або томатний розсіл у чайник, його спочатку необхідно пропустити через сито або марлю, щоб позбутися спецій та маленьких шматочків овочів.

Після цього рідину можна сміливо наливати у чайник та кип’ятити. Вже після першої такої процедури стане помітно, що шар накипу значно зменшився. Для посилення ефекту можна залишити чайник до повного остигання та ще раз повторити процедуру. Після цього, не забудьте вилити розсіл із чайника та ретельно його вимити. А потім ще раз прокип’ятити воду і вилити.

Ефект здивує! Ось що буде, якщо пити гарячу воду з лимоном

понеділок, 11 грудень 2023, 11:30

Що ви п’єте вранці? Напевно каву? Або чай? Більшість людей виберуть саме ці напої, але про цю звичку пора забути, передають Патріоти України. Є безліч причин пити вранці звичайну гарячу воду. З лимоном. Приготувати такий напій простіше простого: у кух...

О котрій годині потрібно прокидатися, щоб уповільнити старіння - поради лікарів

понеділок, 11 грудень 2023, 11:30

Щоб молодо виглядати, гарно висипатися, потрібно лягати й прокидатися в один і той самий час, передають Патріоти України. Наразі існує багато способів уповільнити процеси старіння. Це і косметологічні процедури, і пластика, і домашній догляд. Втім, іс...