Не потрібні ані віск, ані парафін: Лайфхак, як зробити свічку зі звичайної… картоплі

З того часу, як через атаки рашистів українці зіткнулися з частими відключеннями світла, з'явилося чимало порад щодо того, як зробити довгограюче джерело світла, передають Патріоти України.

Варіант на цю ж тему пропонують автори u-news.com.ua, розповідаючи про те, як зробити свічку, що горіла б цілий день, з картолі.

Для цього знадобляться одна картоплина, тонка мотузочка з натуральної тканини, бинт або ватяний спонж для гноту, а також соняшникова олія, бажано рафінована.

Потрібно зрізати з картоплі бічні частини так, щоб клубень міг стояти на поверхні. Усередині картоплини роблять отвір, через який просмикують гніт, просочений олією. Він має проходити через картоплину наскрізь.

Конструкцію встановлюють у жаростійкій посуд та наливають олію, щоб та дійшла майже до краю картоплі. Коли все трохи просочиться олією, можна підпалювати гніт.

Швидкий тест на характер! Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

вівторок, 7 лютий 2023, 18:10

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по ...

А ви це знали? Полегшує біль, зміцнює серце та допомагає менше їсти: Ось як музика впливає на наш організм

вівторок, 7 лютий 2023, 17:29

Наші пращури вірили, що музика має цілющу силу. У всі часи вона використовувалася як потужні ліки від різних недуг, передають Патріоти України. Якщо ви коли-небудь відчували, що музика позитивно впливає на ваше самопочуття, ви мали рацію, музика дійсно...