Не робіть помилок! Андре Тан назвав кольори та одяг, в яких не можна зустрічати Новий рік 2024

Український дизайнер та модельєр Андре Тан поділився порадами, в чому не варто зустрічати Новий рік. Рекомендації щодо вбрання пов’язані з символом 2024 року - Зеленим Драконом, передають Патріоти України.

Фешн-експерт наголосив у прямому ефірі, що покровитель прийдешнього року полюбляє розкіш та багатство. Через це не варто святкувати ніч на 1 січня у піжамі чи домашніх капчиках.

Так само слід відмовитися від старих речей, як от вінтажних, чи тих, які ви взяли у борг. Дизайнер також розповів, які кольори краще уникати у своїх новорічних образах, щоб не накликати невдачу та злидні.

Темно-коричневий

Варто уникати темно-коричневий колір у своїх новорічних образах. Все через те, що дракон його не любить, каже Андре Тан. "Табу!", – додав він.

Синій та темно-синій

За словами модельєра, цей колір не приносить удачу. "Темно-синій у новорічну ніч – спалити, як то кажуть", – наголосив дизайнер.

Темно-жовтий

Темно-жовтий вважається кольором імператорів. "І тільки імператорам він приносить успіх та удачу, а нам звичайним смертним, як то кажуть, не можна", – пояснив фешн-експерт.

Буде танути в роті! Секрети, які дозволять приготувати найніжніший гуляш

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:15

Обсмажте шматочки м'яса на сильному вогні протягом кількох хвилин, щоб утворилася скоринка. Це "запечатає" соки всередині м'яса, тому воно залишиться м'яким і соковитим, передають Патріоти України. Для свинини підійде будь-яка рослинна олія. Для ялович...

З таким тістом пельмені будуть найсмачнішими - секрет в одному компоненті

п’ятниця, 23 лютий 2024, 10:09

Пельмені потребують затрат часу, але вони неймовірно смачні. Мало хто зможе відмовитися від порції з ними. Переважно роблять акцент на фарші, а тісто роблять прісним. Але є кулінарний секрет покращення смаку. Пельмені будуть збирати найкращі слова вдяч...