Не робіть помилок! Чому вершкове масло набуває неприємного запаху у холодильнику

Масло, так само, як і маргарин, не варто зберігати в упаковці. Це, як мінімум, негарно, а як максимум - негігієнічно, передають Патріоти України.

Зазвичай прийнято перекладати вершкове масло у спеціальну маслянку і вже у такому вигляді відправляти на полицю холодильника.

Однак навіть у тому випадку, якщо ви все робите правильно, продукт може набути невластивого запаху.

Щоб з’ясувати причину, через яку свіже на вигляд масло зазнало таких неприємних змін, досить уважно оглянути посуд, в якому зберігався продукт.

Справа в тому, що більшість маслянок, які можна придбати у відділі з посудом у супермаркеті, мають прозору верхню кришку.

Це, безумовно, виглядає дуже естетично, проте непрактично.

Пов’язано це з тим, що масло та маргарин повинні зберігатися у непрозорому посуді. Неприємний «аромат», який набувають ці продукти, виникає саме через взаємодію зі світлом.

Тому якщо ви часто стали помічати, що вершкове масло змінило свої смакові якості, спробуйте лише замінити маслянку.

А ви це знали? Навіщо прибирати пінку, що з’явилася на поверхні розчинної кави

п’ятниця, 19 квітень 2024, 15:09

Розчинна кава користується популярністю навіть серед найвибагливіших і завзятих кавоманів. Пояснюється це дуже просто: цей напій хоч і поступається натуральним за своїми смаковими якостями, але є неймовірно простим у приготуванні. Досить просто висипат...

Ви будете здивовані! Які страви можна зробити смачнішими за допомогою цукру

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:08

Далеко не всі господині знають, що цукор можна сміливо використовувати і при приготуванні основних страв. Справа в тому, що цей компонент дозволяє смаковим якостям їжі розкритися в повному обсязі, передають Патріоти України. Деякі кулінари сумніваються...