Не робіть помилок! Чим не можна мити фари автівки

Якщо автомобільну фару з зовні можна очистити, у тому числі й використовуючі різні лайфхаки, то при розбиранні та очищенні з середини потрібно бути більш обережним, передають Патріоти України.

Як зазначає профільне видання mmr.net.ua, за час експлуатації в закритих порожнинах блок-фари накопичується багато пилу, бруду та сміття. Буває так, що брудна лампочка не відбивається в брудному відбивачі. Але при очистці цих елементів краще не покладатися на «автохімію».

Як стверджуют експерти, блок-фару потрібно мити звичайною теплою водою з додаванням рідкого милу й не чим більше. Інакше відбивачи почнуть тьмяніти, істотно скорочуючи можливості освітлення. Відбувається ця деградація світильника досить швидко, помітна неозброєним оком і позначається як на експлуатації, так і на подальшому ціннику автівки.

Котлети вийдуть неймовірно ніжними та повітряними, якщо додати цей інгредієнт

неділя, 16 червень 2024, 8:12

Більшості подобаються котлети, що відрізняються ніжністю та легкістю, передають Патріоти України. На жаль, далеко не всім господиням вдається отримати таку ніжну і пишну страву. Часто котлети виходять дуже жорсткими і пласкими.Але щоб уникнути такого н...

Смакота! Як приготувати ніжний омлет, що тане в роті

неділя, 16 червень 2024, 7:12

Приготуйте ніжний, повітряний омлет, що сподобається і дітям, і дорослим. Зробити швидко - і результат порадує. Головне не робіть типову помилку, яка часто стає причиною того, що омлет давкий, низький і від цього не дуже смачний, передають Патріоти Укр...