Не робіть помилок! Як правильно заряджати повербанк і скільки потрібно його тримати в розетці

В умовах регулярних стабілізаційних відключень електроенергії зарядні пристрої стали невід'ємною частиною життя багатьох людей, повербанки (power bank) - найдоступніші з них. Але, щоб продовжити термін їхнього використання та покращити робочу продуктивність, необхідно дотримуватися базових правил експлуатації, передають Патріоти України.

Тому OBOZ.UA зібрав кілька порад, як правильно заряджати повербанк, щоб він прослужив якнайдовше.

Як правильно заряджати power bank?

Насамперед слід виробити звичку заряджати повербанк у потрібний час – між відключеннями. Для цього підключіть зовнішній акумулятор до зарядного пристрою. Після цього на повербанку почне блимати індикатор заряджання, відображаючи рівень поточної ємності пристрою.

У міру зарядки загорятиметься все більше індикаторів – коли загоряться всі, це означає, що зовнішня батарея повністю заряджена. Після цього power bank повинен автоматично вимкнутись – так пристрій обмежує перезаряджання, що збільшує термін служби його акумуляторів.

Якщо ви купили новий акумулятор, спочатку зарядіть його на 100% за одну підзарядку. Рекомендується заряджати повербанк лише до позначки 100%, інакше з часом він може почати заряджатися не повністю.

Максимум ємності зовнішнього акумулятора буде досягнутий за 3-5 циклів повної зарядки-розрядки. Це переписує статистику роботи, після чого аксесуар розряджається не так швидко.

Скільки часу заряджати повербанк?

Тривалість заряджання залежить безпосередньо від ємності зовнішнього акумулятора – чим вона більша, тим довше знадобиться підключення до мережі електроживлення. Часто виробники вказують на коробці з аксесуаром рекомендований час підзарядки.

Вас може зацікавити:В Україні суттєво змінилися ціни на головні овочі: що подорожчало найбільше

Приблизно визначити час, необхідний для повної зарядки акумулятора, можна, знаючи силу струму заряду. Заряджаючи повербанк через мережевий адаптер (блок живлення), ви знайдете максимальну силу струму зарядки на маркуванні поруч із вказівником "OUTPUT" ("Вихід"), в амперах (А). Вирахувати тривалість можна за формулою:

  • Ємність повербанка/(вхідний струм – 80% (ККД зарядки)) = годинник зарядки

Наприклад, для павербанку з ємністю 8000 мАг це буде:

  • 8000 мАч/(1000 мА (максимальний вхідний струм зарядки)*0,8) = 10 годин.

Вас може зацікавити:Найгірший вибір для сніданку: чому слід обмежити споживання солодощів

Тобто зовнішній акумулятор заряджатиметься близько 10 годин від адаптера на 1 ампер.

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...