Не робіть помилок! Продукти, які ви ніколи не повинні класти в морозильну камеру

Морозильна камера є незамінним елементом у більшості домівок, причому спектр застосування її стає дедалі ширший, зокрема як засіб боротьби з міллю. Однак неправильні методи використання можуть призвести до пошкодженя як продуктів, так і морозилки, що в підсумку буде дорого коштувати. На думку експертів, існують певні продукти, яких слід уникати в морозильній камері, повідомляє Nyheder24.dk, передають Патріоти України.

Експерти з RGB Direct, одного з найбільших британських ритейлерів електроніки, поділилися своїми знаннями про те, що ніколи не варто класти в морозильну камеру, щоб продовжити термін її служби. До них відносяться консерви, яйця з коробки та навіть певні фрукти та овочі.

Перше попередження стосується консервів. Експерти закликають людей ніколи не заморожувати консерви в оригінальних банках, оскільки їхній вміст замерзає і розширюється, що може призвести до того, що банки лопнуть.

Яйця зі шкаралупою також не варто заморожувати, оскільки рідина всередині може розширитися і розколоти шкаралупу. Якщо ви хочете заморозити яйця, краще розбити їх, збити та зберігати яєчну суміш у герметичному контейнері.

Такі продукти, як салат, огірки та кавун, можуть стати кашоподібними й втратити свою текстуру при заморожуванні через високий вміст води. Хоча після заморожування їх все ще можна використовувати в кулінарії, вони не збережуть своєї первісної хрусткої скоринки.

Молочні продукти, такі як молоко та йогурт, можуть змінювати текстуру і розшаровуватися при заморожуванні. Однак експерти додали, що тверді сири, зокрема чедер і пармезан, можна заморожувати. Експерти радять бути обережними з розміщенням продуктів у скляній тарі в морозильній камері, оскільки вона може розбитися. Якщо вам потрібно заморозити продукти у склі, вони рекомендують використовувати безпечні для морозильної камери скляні контейнери.

Буде танути в роті! Секрети, які дозволять приготувати найніжніший гуляш

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:15

Обсмажте шматочки м'яса на сильному вогні протягом кількох хвилин, щоб утворилася скоринка. Це "запечатає" соки всередині м'яса, тому воно залишиться м'яким і соковитим, передають Патріоти України. Для свинини підійде будь-яка рослинна олія. Для ялович...

З таким тістом пельмені будуть найсмачнішими - секрет в одному компоненті

п’ятниця, 23 лютий 2024, 10:09

Пельмені потребують затрат часу, але вони неймовірно смачні. Мало хто зможе відмовитися від порції з ними. Переважно роблять акцент на фарші, а тісто роблять прісним. Але є кулінарний секрет покращення смаку. Пельмені будуть збирати найкращі слова вдяч...