Не робіть помилок! Ця річ позбавляє нас шансу стати багатою людиною

Кредити здаються нам "халявою", але ця халява нас руйнує, позбавляючи шансу стати багатою людиною, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Це "зло", що прикидається "добром"

Ось що геніальний Мольєр говорив з їхнього приводу 400 років тому: «Борги подібні до дітей: народжені із задоволенням, але народжені в муках». Або можна сказати інакше — у новорічному форматі: «Одна текіла, дві текіли, три текіли, удар об підлогу».

Так само відбувається з кредитами. Вони ведуть нас на вершину блаженства, що триває одну мить. Ну, максимум, 1 тиждень чи місяць. Потім ми надовго опиняємось у «кредитній ямі». Звідки практично неможливо знайти вихід. Воно вам треба?

Багаті люди інвестують, багатіючи за рахунок зростання вартості активів та фондового ринку. Бідолашні люди, як і люди із середніми доходами — з кожним днем стають все біднішими — за рахунок того, що все глибше провалюються у «кредитну кабалу».

Ви хочете бути бідним чи багатим? Вирішувати тільки вам! За це ви голосуєте кожен день, кожною своєю покупкою. Багаті люди насамперед купують активи і уникають кредитів, які відбирають їхні гроші. А що насамперед купуєте ви?

Перевірений спосіб "стати багатою людиною"

Справжнє багатство — це не лише наявність великої кількості грошей. Але й міцне здоров'я та щаслива родина. Однак повернемося до фінансової сторони багатства. Саме воно є фундаментом та надійним тилом у будь-яких складних ситуаціях.

Давайте визнаємо відверто: Без грошей не буде решти. А тепер обіцяний у заголовку перевірений спосіб стати багатим — Дати «складним відсоткам» достатньо часу для того, щоб вони «створили диво» створення великого фінансового капіталу.

Зі свого боку, нам потрібно зробити лише небагато, а саме: Щомісяця спрямовувати на купівлю «прибуткових активів» деяку частину своєї зарплати.

Звичайно ж, почати треба не з придбання акцій, а з накопичення «фінансової подушки». Лише після цього можна починати інвестувати. Візьміть за правило купувати індексні фонди двічі на місяць. Тим самим ви «активуєте» ефект складних відсотків. Які невпинно примножуватимуть вкладені гроші.

Все дуже просто! Як приготувати яблучний маринад з гірчицею та часником для курки

неділя, 23 червень 2024, 12:09

Для курки є багато маринадів, але цей досить незвичайний. Птиця з ним виходить ніжна, з легким ароматом фруктів. Читайте рецепт далі у статті, передають Патріоти України. Для приготування потрібні такі продукти:. Подані в рецепті інгредієнти потрібно в...

Лише спробуйте! Крильця будуть дуже смачними, якщо приготувати їх з вином та медом

неділя, 23 червень 2024, 11:08

Спробуйте приготувати крильця з медово-винним ароматом. Тонкий смак напівсолодкого вина та медова нота зроблять крильця неймовірно смачними та ароматними, передають Патріоти України. Для приготування потрібні такі продукти:. Промийте крильця та обсушіт...