Не робіть так! Антитренди серед зачісок у 2022 році - стилісти назвали стрижки, які виглядатимуть старомодно

Тренд на природність супроводжуватиме модниць і у 2022 році. Дівчатам, які хочуть змінити образ, потрібно звертати увагу на стрижки, які максимально підкреслять їхню індивідуальність. Виділитися з натовпу та полюбити своє відображення у дзеркалі можна і з натуральним кольором волосся, а стригти його намагайтеся так, щоб зачіска підходила під форму обличчя, передають Патріоти України.

Мелірування та омбре

Мелірування з чітким контрастом темного та світлого відтінку йде в минуле. Разом із ним антитрендом 2022 року стане омбре. Улюблене багатьом дівчатам фарбування виглядає ненатурально. Якщо ви хочете додати стрижці акценту, тоді стилісти рекомендують контурне фарбування, наприклад, акцент на чубчику або передніх пасмах.

Сірий блонд

Таке фарбування донедавна було ще популярним, але у 2022 році тренди змінюються. Все, що виглядає неприродно - йде в минуле. Блондинкам в новому сезоні слід звернути увагу на теплі золотисті відтінки, а не вкотре мучитися з вибором фарби, яка зробить їх волосся сухим і тьмяним.

Прямий чубчик

Цей варіант чубчика вже давно втратив свою актуальність, але деякі дівчата продовжують стригти пряму чубчик, навіть якщо він їм не личить. Придивіться до модних варіантів чубчиків, які будуть у тренді у 2022 році. Віддавайте перевагу видовженим, шаруватим, рваним чубчикам, які підкреслять переваги зовнішності, а не приховують усе, що можна. У поєднання до чубчика краще обирати стрижки каре та каскад.

Розпущена коса

Деякі дівчата з довгим волоссям продовжують носити косу, пасма якої витягується для візуального створення об'єму. Така зачіска у 2022 році також опиниться серед антитрендів. Замініть звичайну косу класичним низьким хвостом або високим "кінським" хвостом.

Ягоди будуть солодкими та соковитими: Яим удобрювати полуницю навесні для великого врожаю

вівторок, 24 травень 2022, 17:30

Багато дачників ставлять запитання, чим найкраще підгодувати полуницю навесні, щоби був хороший урожай великих і соковитих ягід. Відповідь досить проста - потрібно використовувати натуральні інгредієнти. Таке добриво в домашніх умовах може приготувати ...

Навчіться правильно садити дерева - і урожай зросте у рази: Лайфхаки від садівника

вівторок, 24 травень 2022, 17:15

есна - це чудовий час, щоб дати життя спраглим впустити своє коріння в землю молодим і наповненим соком саджанцям дерев. Але не кожен знає, як це зробити правильно, аби не нашкодити. Не біда, садівник Василь Іванюк пояснив, як то правильно зробити, пер...