Не робіть так! Чому зарядка смартфона в автомобілі може обернутися великою проблемою

Багато людей заряджають свої смартфони та інші гаджети через прикурювач у автомобілі, але часто роблять помилки, які можуть пошкодити їхні пристрої. Експерти застерігають водіїв від небезпеки заряджання гаджетів через прикурювач, коли двигун вимкнено. Це може призвести до проблем з запуском двигуна, особливо у старих або малих автомобілях, пише Bebat, передають Патріоти України.

Коли ви вмикаєте автомобіль, може статися сильний удар електричного струму, який може пошкодити ваш телефон, який заряджається через прикурювач. Тому краще спочатку запустити авто, а потім підключати зарядку для телефона. ам’ятайте вимикати зарядку відразу після вимкнення двигуна.

Щоб уникнути пошкодження батареї телефона під час заряджання, використовуйте оригінальні зарядні пристрої та кабелі, які рекомендує виробник вашого телефону. Уникайте важких програм, наприклад, GPS, коли заряджаєте телефон, щоб батарея могла належним чином зарядитися.

Дачникам на замітку! Картопля буде велика і крохмалиста, а потрібно всього 6 грамів добрива

п’ятниця, 14 червень 2024, 18:30

Картоплю можна вважати найважливішою сільськогосподарською культурою в Україні. Але для досягнення великого урожаю вона вимагає ретельного догляду і правильного підживлення. Одна з найважливіших речовин для підживлення картоплі — це азот. Він відіграє ...

ТОП-3 помилки псують смак кави

п’ятниця, 14 червень 2024, 18:12

Кава є одним з найулюбленіших напоїв, тому що допомагає не тільки швидко прокинутися, але й позбутися почуття втоми протягом дня, передають Патріоти України. Крім іншого, розумне вживання кави допомагає покращити якість інтелектуальної діяльності та за...