Не робіть так! Як не варто заварювати чай - помилки, які зіпсують улюблений напій

Для того, щоб чай був дійсно смачним - його недостатньо просто залити водою. Адже приготування такого напою вимагає особливої уваги та знань, передають Патріоти України.

Тому редакція FoodOboz розповість, які помилки допускають під час заварювання чаю і як це робити правильно.

Якість чаю залежить від води

Найкраще смак розкривається у крупнолистовому чаї. Тому варто заварювати його. До того ж, на одну чашку потрібно зовсім небагато листочків.

Якщо ви звикли до пакетованого чаю – варто від нього відмовитись. В пакетик можуть покласти що завгодно. Це можуть бути гранули або дрібні залишки від чайного листя. Якісним такий напій назвати складно. Варто зупинитись на тому чаї, в якому немає зайвої хімії та ароматизаторів.

Якість чаю залежить від води

Навіть якщо вода кип'ячена – це не робить її безпечною для вживання. Тому з крану використовувати не варто. Найкраще обирати бутильовану.

Якою повинна бути температура

Від температури великою мірою залежить смак чаю. Наприклад, зелені чаї та улуни (традиційний китайський чай, який є проміжним варіантом між зеленим та чорним) заварюються водою до 90 ⁰С, чорні, шу пуери (різновид китайського чаю), трав’яні та суміші - 95-100 ⁰С. Чай потрібно заливати водою, яка щойно нагрілася. І кип'ятити її можна лише один раз.

1. Одразу після того, як чайник закипів, температура води у ньому 100 ⁰С.

2. Якщо чайник вимкнули, а вода стала спокійною – це 95 ⁰С.

3. Після того, як пройшло 3-4 хвилини – температура вже 85 ⁰С.

Як зробити оладки суперпишними: ТОП-4 секрети, які повинна знати кожна господиня

вівторок, 26 вересень 2023, 0:09

У багатьох сімейний сніданок асоціюється зі свіженькими оладками, передають Патріоти України. Гарячі, пишні, зі сметаною або варенням… Смакота! Але деколи ідеальну картинку псує вигляд плоских оладок, які схожі, вибачте, на підошву. Щоб досягнути пишн...

ТОП-6 поз для сну: Що вони розкажуть про ваш тип особистості - і як впливають на здоров’я

понеділок, 25 вересень 2023, 19:15

Сон - дивовижна функція природи, яка допомагає відновити імунну систему, нервову, кісткову і м’язову системи нашого тіла. За словами експертів, те, яке положення для сну вибирає людина, безпосередньо пов’язане з його здоров’ям. З цього також можна визн...