Не робіть так! Які помилки призводять до того, що котлети розвалюються на сковороді

Котлети вважаються популярною стравою, яка підходить до будь-якого гарніру, але іноді кулінари-початківці стикаються з проблемою, передають Патріоти України.

Подробиці

При приготуванні котлети розвалюються в сковороді і перетворюються на однорідну масу. Деякі кухарі радять додавати в котлети яйце, але не всі згодні з таким варіантом. Вважається, що через це вони стають «гумовими».

Секрет полягає в іншому. Виявляється, перед приготуванням котлет фарш потрібно охолоджувати. Крім того, довго, приблизно 20 хвилин, вимішувати. Процедуру проводять доти, доки з’являться білі тонкі волоконця.

Після вимішування ставлять у холодильник на 20 хвилин, але не накривають кришкою. І лише після всіх цих маніпуляцій ліплять котлети.

Таким чином, секрет котлет, що не розвалюються, полягає в вимішуванні фаршу і охолодженні. Тільки після цього котлети відправляють на сковороду.

От у чому секрет! Як приготувати курячі шлуночки, щоб вони були м’якими

п’ятниця, 21 червень 2024, 18:12

Курячі шлуночки - страва, яка користується популярністю у багатьох кухнях світу. Готуються вони досить довго, але виходять досить смачними зі сметаною та спеціями, передають Патріоти України. . За смаком курячі шлунки відрізняються від звичайного куряч...

Смакота! Найпростіший десерт, який можна приготувати з домашнього сиру без випікання

п’ятниця, 21 червень 2024, 17:14

Смачний десерт можна приготувати без випічки. Нічого не треба смажити та парити. Зрештою, рецепт знайомий багатьом, передають Патріоти України. Вам потрібні наступні:. Покладіть домашній сир в блендер та трохи його збийте, щоб був більш однорідної маси...