Не робіть так! Який посуд не можна ставити у мікрохвильовку

Певно, чи не єдина незручність у використанні мікрохвильової печі полягає в тому, що для неї треба вибирати спеціальний посуд. Про те, що він не може бути зробленим з металу, знають усі. Але на цьому обмеження не закінчуються, передають Патріоти України.

OBOZREVATEL зібрав поради з цього приводу. Дізнайтесь більше, який посуд не можна використовувати у мікрохвильовці.

Скло

Звичайне скло не підходить для використання у мікрохвильовці, адже воно занадто тонке і тріскається під впливом високої температури. Лише особливим чином загартований посуд можна використовувати у печі – він має бути спеціально промаркований. Головне – переконатись, що на ньому немає металізованого декору чи ажурних візерунків. Також важливо упевнитись, що посудина є саме скляною, а не виготовленою з важкого, непридатного для дії мікрохвиль пластику. Така миска розплавиться всередині камери і зіпсує вам і страву, і прилад.

Кераміка

Керамічні вироби погано переносять сильний нагрів і можуть тріскатись під час використання у мікрохвильовці. Навіть якщо така миска витримає хвилину у камері, вона сама дуже сильно нагріється і дістати її буде вкрай непросто. До того ж керамічний посуд часто прикрашають металевим декором, який буде іскрити всередині печі.

Дерево

Добре просушене дерево може витримати раз чи два у мікрохвильовці без наслідків. Але регулярне використання дерев’яного посуду таким чином протипоказане. Дощечка чи миска почне втрачати свою структуру та щільність, тріскатись і розвалюватись. До того ж на високих потужностях пічка може обвуглити дерево.

Психологічний тест: Виберіть пелюстку і ви дізнаєтеся, що на вас чекає в коханні в найближчому майбутньому

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:07

Гадання на ромашці - традиційний спосіб дізнатися любить чи не любить. Ризикніть! І ви дізнаєтеся чого ж ви можете чекати в романтичних стосунках в найближчому майбутньому, передають Патріоти України. Психологи розшифрували ваш вибір:. На даний момент ...

Позбавляємось духу "руского міра": Чим замінити суржикове слово-паразит "тіпа" - запам'ятайте варіанти

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:25

Мабуть, кожний українець має у своєму лексиконі слова-паразити, яких важко позбутися по одній лише причині. Мовляв, не знають як сказати інакше. . Відомий блогер та популяризатор української мови Андрій Шимановський запропонував українські відповідник...