Не робіть так! Лікар назвала харчові звички, які пришвидшують старіння організму

За словами лікаря Ольги Шуппо, пристрасть до продуктів із швидкими вуглеводами є однією з харчових звичок, через які швидко виникають зовнішні симптоми старіння, передають Патріоти України.

Подробиці

«Харчування позначається на стані здоров’я людини, і навіть його зовнішності. Деякі продукти та харчові звички здатні прискорити процес старіння», – повідомила в інтерв’ю лікарка.

Зокрема, уточнює Ольга Шуппо, що старінню сприяє зловживання продуктами, що містять великі дози рафінованих вуглеводів. Особливо багаті на цей тип швидких вуглеводів різноманітні солодощі, вироби з біло пшеничного борошна. Звичка щодня їсти такі продукти сприяє хронічному запаленню у зв’язку з тим, що подібна їжа підвищує вміст цукру в крові. Запалення, своєю чергою, торкається судин, негативно впливає стан шкіри.

Ще однією харчовою звичкою, що прискорює старіння організму, Шуппо назвала безконтрольне поїдання фруктів. Якщо, наприклад, у будинку стоїть ваза з фруктами, які весь день використовуються для перекушування, це може збільшувати інсулінове навантаження через надлишок фруктози. В результаті тіло відчуває втому, виснаження, і це посилює ефект старіння.

Крім того, ворогом “моложавого вигляду” є недостатність вологи. Медик зауважила, що при вживанні недостатньої кількості води організм гірше позбавляється перероблених речовин, токсинів – це може сприяти зовнішньому старінню, погіршуючи стан шкіри.

Всього дві ночі недосипання змушують нас відчувати себе старшими на роки! Що показали дослідження

середа, 24 квітень 2024, 18:54

Завдяки дослідженням вчені виявили, що всього лише дві ночі недосипання змушують людину почуватися на понад чотири роки старшою, ніж вона є насправді, передають Патріоти України. Відповідно до результатів дослідження, що були опубліковані в журналі Pr...

Перевірте себе! Тест у картинці визначить, як ви реагуєте на виклики долі

середа, 24 квітень 2024, 18:12

Справжня сутність людини розкривається у складних та стресових ситуацій. Іноді ми й самі дивуємося, своїм вчинкам у складні життєві моменти, хтось може проявляти неймовірну сміливість, а хтось може несподівано зрадити, передають Патріоти України. Проп...