Не робіть так! Проктолог назвала щоденні звички, що "руйнують" кишечник

Повсякденні та безневинні на перший погляд звички негативно впливають на стан кишечника людини. Про це розповіла проктолог Віталіна Петрова, передають Патріоти України.

Подробиці

Як зазначила лікарка, слід обмежити споживання кави. Справа в тому, що цей ароматний і підбадьорливий напій негативно впливає на шлунок. У результаті з’являється розлад шлунка, їжа не перетравлюється і прагне вийти назовні.

Варто відмовитися від спиртного, гострого та фастфуду, щоб запобігти появі сверблячки в області заднього проходу та геморою.

Також медик порекомендувала додати у звичний темп життя більше фізичної активності. Петрова пояснила, що сидячий спосіб життя уповільнює обмінні процес і провокує запори.

Крім того, любителям лазні та сауни теж потрібно бути уважнішими. За словами проктолога, подібні процедури посилюють приплив крові до заднього проходу та погіршують її відтік. І тут може виникнути венозна недостатність, геморой.

Якщо людина спостерігає, що її походи в туалет стали дуже довгими, то важливо звернутися до лікаря.

Психологічний тест за картинкою вкаже на ваш найбільший страх

середа, 24 квітень 2024, 17:12

Двері символізують пошук виходу з проблемних ситуацій, але також означають і вхід у нове життя. Вони пов'язують людей зі світом і водночас відіграють роль нашого захисника. Цей психологічний тест за картинкою покаже, чого ви боїтеся найбільше, який стр...

Перевірте себе! Тест у картинці визначить, що приносить вам справжнє щастя

середа, 24 квітень 2024, 16:15

Цінності - це ті принципи, ті найважливіші ідеали, які дають сенс нашому життю і допомагають нам вистояти у важкі часи, передають Патріоти України. Психологічний тест допоможе вам зрозуміти, що ви цінуєте в житті, і що приносить вам відчуття щастя і з...