Не робіть так! ТОП-5 найпоширеніших помилок городників при висадці розсади в ґрунт

Навесні при роботі на городі варто враховувати погодні умови - насіння різних культур приживаються за разних температур. Це ж правило стосуєься й розсади, передають Патріоти України.

Автори канлу «Моя дача. Сад та город» називають кілька найпоширеніших помилок, яких можуто припуститися дачники.

Поспіх з висадкою: Чекайте, поки небезпека весняних заморозків пройде, перш ніж висаджувати розсаду, оскільки заморозки можуть пошкодити ніжні рослини.

Недостатня підготорвка грунту: Недостатньо підготовлений ґрунт може утруднити рослинам закріплення та отримання достатньої кількості води та поживних речовин.

Пересушування або залив: Важливо відповідно поливати розсаду, уникати пересушування або перезаливання ґрунту, щоб уникнути стресу для рослин.


Недостатня відстань між рослинами: Недостатня відстань між рослинами може призвести до конкуренції за воду, світло та поживні речовини, що може призвести до зниження врожаю.

Необережне висаджування: Розсаду слід висаджувати обережно, уникайте пошкодження коріння або стебла, щоб забезпечити їх успішне приживлення.

Перевірте себе! Психологічний тест визначить, де ви знайдете своє щастя

середа, 24 липень 2024, 17:15

Готові вирушити в захопливу мандрівку морями в пошуках свого щастя? Забудьте про повсякденні турботи і уявіть себе справжніми дослідницями щастя, передають Патріоти України. Острови часто символізують унікальні місця, де ми можемо віднайти наше справжн...

Психологічний тест розкриє все! Ось яку образу ви притаїли в душі

середа, 24 липень 2024, 16:15

Душа людини чимось схожа на квітку. У когось це колючий кактус, а в когось ніжна троянда, якій потрібен особливий догляд. І якщо рослини в'януть без поливу, то наша душа може зів'янути від образ, передають Патріоти України. Пропонуємо обирати квітку, а...