Не робіть так! ТОП-5 помилок у поливі фіалок, через які рослина точно зав’яне

Якщо дотримуватись простих правил догляду та поливу, то фіалки довго радуватимуть пишним цвітінням. Однак недосвідчені квітникарі можуть припускатися помилок, які негативно позначаються на стані рослин, передають Патріоти України.

Яких помилок варто уникати

Помилка 1

При поливі вода може потрапляти на суцвіття та листя. У результаті фіалка може почати загнивати. Тому краще акуратно використовувати лійку або занурювати вазон у воду, а залишки зливати та прибирати з листя за допомогою ватних дисків.

Помилка 2

Не варто поливати кімнатні квіти ввечері, оскільки в цей час зазвичай температура може знизитися. Коріння починає страждати від вологості та перепадів температур, та квіти вбирають при цьому менше вологи.

У холодну пору року ґрунт потрібно зрошувати тільки вдень, а в теплу пору року – вранці.

Помилка 3

Не можна поливати квіти холодною водою. Вона має бути кімнатної температури.

Помилка 4

Не варто використовувати свіжу воду з-під крана. Вона надто жорстка та з великою кількістю домішок.

Для поливу квітки потрібно використовувати відфільтровану або відстояну воду.

Помилка 5

З зволоженням не можна переборщувати, інакше рослина загине. Поливати фіалку в зимовий час слід тричі на тиждень, а влітку – один раз на два дні.

Не робіть помилок! Названо продукти, які зовсім не поєднуються з рисом

понеділок, 24 червень 2024, 23:44

Дієтологи попереджають, що поєднання рису з певними продуктами може загрожувати проблемами з травленням, передають Патріоти України. Запам'ятайте, з якими продуктами краще не поєднувати рис, щоб пізніше не страждати на проблеми зі здоров'ям. Деякі вас ...

Потужне джерело антиоксидантів! Названо найкорисніший фрукт для організму

понеділок, 24 червень 2024, 21:40

Лимони є найпотужнішими фруктами на планеті, згідно зі звітом, опублікованим Центром контролю та профілактики захворювань, який класифікував 27 "потужних фруктів і овочів", передають Патріоти України. З усіх проаналізованих різноманітних харчових проду...