Не робіть так! ТОП-5 помилок у поливі фіалок, через які рослина точно зав’яне

Якщо дотримуватись простих правил догляду та поливу, то фіалки довго радуватимуть пишним цвітінням. Однак недосвідчені квітникарі можуть припускатися помилок, які негативно позначаються на стані рослин, передають Патріоти України.

Яких помилок варто уникати

Помилка 1

При поливі вода може потрапляти на суцвіття та листя. У результаті фіалка може почати загнивати. Тому краще акуратно використовувати лійку або занурювати вазон у воду, а залишки зливати та прибирати з листя за допомогою ватних дисків.

Помилка 2

Не варто поливати кімнатні квіти ввечері, оскільки в цей час зазвичай температура може знизитися. Коріння починає страждати від вологості та перепадів температур, та квіти вбирають при цьому менше вологи.

У холодну пору року ґрунт потрібно зрошувати тільки вдень, а в теплу пору року – вранці.

Помилка 3

Не можна поливати квіти холодною водою. Вона має бути кімнатної температури.

Помилка 4

Не варто використовувати свіжу воду з-під крана. Вона надто жорстка та з великою кількістю домішок.

Для поливу квітки потрібно використовувати відфільтровану або відстояну воду.

Помилка 5

З зволоженням не можна переборщувати, інакше рослина загине. Поливати фіалку в зимовий час слід тричі на тиждень, а влітку – один раз на два дні.

Психологічний тест: Виберіть чашку на картинці - і дізнайтесь, яка ви людина

неділя, 26 березень 2023, 21:12

Добра, чуйна, уважна? Оптимістка чи песимістка? Амбіційна і зі стрижнем чи пасивна та безініціативна? Відкритий екстраверт чи замкнута у собі соціопатка-домосідка? Усі ми люди різні. Усіх нас природа нагородила певними якостями, якими ми й відрізняємос...

Попрощайтеся з жиром та накипом! Секрет чистих сковорідок від англійських господарок

неділя, 26 березень 2023, 17:08

Чи бувало таке, що помив увесь посуд, але тут на очі трапляється брудна сковорода? Довге та часте її використання залишило на посуді накип та жир від м’ясних страв, передають Патріоти України. Проте англійські господині вигадали спосіб, як відмити сков...