Не робіть так! Цю грубу помилку при варінні яєць допускають майже всі

Здавалося, що може бути простіше варених яєць? Але і тут є свої тонкощі і нюанси, не враховуючи які можна зіпсувати навіть таку нехитру страву. Як не можна варити яйця, а як робити це правильно - читайте нижче в нашому матеріалі Styler. Про це пише Mamodet, зазначають Патріоти України.

Найважливіше правило, якого дотримуються професіонали при варінні яєць

Дуже грубою помилкою вважається заливати яйця гарячою водою або опускати їх в окріп. Адже саме температура грає важливу роль при відварюванні яєць. Рівномірність приготування, текстура залежать від того, якої температури була не тільки вода, але і яйця. Ідеально, коли і вода і яйця однаковою, кімнатної температури.

Ще одне правило, якого дотримуються Профі: яйця перед приготуванням обов'язково очищають від забруднень, відбраковуючи ті, що мають пошкодження шкаралупи.

Ще кілька секретів від шеф-кухарів

Щоб яйце рівномірно проварилося, перш ніж помістити його в каструлю з водою, його можна покатати трохи по столу або ж проколоти в широкій частині основи шпилькою. Щоб шкаралупа готового яйця добре відставала від білка, в воду додають сіль або соду. А відразу після варіння яйця опускають в холодну воду.

ТОП-5 проблем з кімнатними квітами, які можна вирішити за допомогою запашної кориці

середа, 10 серпень 2022, 18:12

Кориця, вельми ароматна і відома спеція. Перш за все, звичайно, її використовують в кулінарії. Її чудовий аромат, в першу чергу, потрібно використовувати саме для приготування різних страв, передають Патріоти України. У народній медицині і в багатьох р...

Чому в будинку не ростуть кімнатні квіти - підкажуть народні прикмети

середа, 10 серпень 2022, 17:14

Кімнатні рослини радують око і прикрашають житло. Вони також мають корисні властивості і здатні вказати, якщо в будинку відбувається щось не дуже хороше. Є прикмети, які допоможуть розгадати причину загибелі кімнатних рослин в будинку, передають Патріо...