Не робіть цю помилку! Чому не можна витирати поверхні папером

Деякі поверхні категорично не можна витирати папером. І не тільки тому, що існують народні забобони, зокрема щодо столу. Є також об’єктивні помилки, про які варто знати, передають Патріоти України.

Подробиці

Паперові серветки лише здаються ніжними та м’якими, натомість склад не такий вже й безпечний для лакових та рідкокристалічних поверхонь. Річ у тому, що протирання залишає мікроподряпини, що негативно впливають на вигляд меблів або екрану під час трансляцій.

Натирати скляний посуд також не варто, оскільки папір залишає маленькі клаптики, які виглядають часто гірше, ніж розводи. Якщо на тканинні поверхні або килимне покриття щось виливається, то папір не найкращий порятунок. Важко буде з тканинних волокон очистити серветки.

Пухкий кекс на кефірі. Смакота до чаю за 5 хвилин + час на випічку!

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:08

Пухкий і дуже смачний кекс на кефірі, який готується буквально за 5 хвилин (не рахуючи час на випічку). За цим рецептом готувати дуже просто, так як змішати всі продукти можна навіть без міксера, передають Патріоти України. У глибоку миску додаємо яйця...

Як покращити якість дзвінків і відбиток пальця: ТОП-5 лайхаків на Android, які спростять ваше життя

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:07

У сучасному світі смартфони стали невід'ємною частиною нашого життя, допомагаючи нам залишатися на зв'язку, організовувати свій день та навіть розважатися. Однак, не всі користувачі знають про можливості своїх пристроїв, передають Патріоти України. На...