Не робіть цю помилку! Що буде, якщо заправляти повний бак у машині

Практично всі, у кого є авто, в обов'язковому порядку заправляються паливом на заправках, звичайно ж, за винятком власників електромобілів. Тому водіям обов'язково треба бути в курсі про те, чи можна на заправці залити повний бак. Відповідь на важливе питання . дізнайтеся в матеріалі, передають Патріоти України.

Чому не можна наливати повний бак бензину - просте пояснення

На перший погляд може здаватися, що простіше завжди заливати бак автомобіля паливом до повного, щоб заощадити час на візитах на заправки. Але насправді ж питання, скільки можна залити в бензобак, має трохи іншу відповідь. Зараз в бензобаках автомобілів існує спеціальна вентиляційна система. І якщо повністю заправити бак, то її робота порушиться.

В системі бака передбачено пару клапанів. Один з них перешкоджає розливу палива після аварії, якщо автомобіль перекинувся. Інший клапан, що знаходиться біля патрубка для заливу, відповідає за подачу повітря в бак, щоб там не було зниженого тиску. У тому випадку, якщо машина заправлена до повного, функціонування вентиляції буде порушено, і почнеться витікання палива через трубки дренажу.

Навряд чи ви це помітите, оскільки ці трубки розташовані біля заднього крила автомобіля. Паливо буде потрапляти на ходову і проводку автомобіля, а в салоні з'явиться сильний і різкий аромат бензину. Крім того, якщо не закрутити кришку бака щільно, то паливо буде вихлюпуватися з нього.

Чи можна заправляти повний бак в спеку - важливо знати

У жарку погоду не рекомендується заливати бак під зав'язку або займатися його дозаполнением після припинення подачі палива заправним пістолетом. Відповідь криється в елементарній фізиці: під час нагрівання бензин або дизельне паливо починають розширюватися і можуть витікати, якщо кришка паливної горловини несправна або недостатньо щільно закручена.

Тепер, коли ви знаєте, чому не можна заправлятися до повного бака, можете сміливо користуватися автомобілем, не порушуючи це просте правило.

Джерело: УНІАН

Виберіть один ключ на картинці - і ви дізнаєтеся, які двері відчиняться для вас у майбутньому

четвер, 21 вересень 2023, 18:15

Ваш вибір розповість вам багато про найближче майбутнє та майбутні події. А саме, ключ є символом секрету, а також відкриття одного та закриття іншого розділу в житті. Пройдіть цей цікавий особистісний тест і дізнайтеся, яка нова сторінка чекає на вас ...

Це важливо знати: Скільки можна зберігати закрутки і коли продукти стають непридатними

четвер, 21 вересень 2023, 17:15

В Україні триває війна і є ймовірність, що буде дефіцит товарів та здорожчання продуктів. Інколи під час аварійних відключень встає запитання,, що приготувати собі поїсти. Інші господині ретельно готуються до зими й роблять консервацію, передають Патрі...