Не робіть цю помилку! У якій воді потрібно варити картоплю - холодній чи гарячій

Відправляючи картоплю в воду, мало хто замислюється про оптимальну температуру. Звичайно, якщо кинути картоплю в холодну або киплячу воду — вона буде приготовлена, передають Патріоти України.

Питання тільки в вітамінах, які збережуться.

Тому варто розібратися, яка температура води є оптимальною для варіння.

Картопля в мундирі

Картоплю в мундирі обов'язково потрібно класти в холодну воду. А річ у тім, що в холодній воді крохмаль розчиняється, а в гарячій утворюється спеціальний склад.

Також зберігається шкірка, тому в подальшому її буде простіше очистити.

Яку воду використовує багато хто

Як показує практика, більшість людей додають картоплю в киплячу воду. Картопля в цьому випадку виходить смачніша, але, якщо робити порівняння, особливої різниці ніхто не помітить.

Звичайно, якщо картопля нарізана кубиками, її варто класти тільки в киплячу воду.

Яка кількість води необхідна

Багато людей припускаються помилок, коли підбирають кількість води. Досить, щоб вона покривала картоплю на 1-2 сантиметри.

Картоплю потрібно варити на невеликому вогні. Якщо в процесі приготування вода почне википати, нічого хорошого чекати не слід.

Вчені дослідили, на якому боці найчастіше сплять оптимісти

понеділок, 15 серпень 2022, 18:12

Людина проводить уві сні близько третини свого життя. Під час сну організм відпочиває, оновлюється і відновлюється. Міцний і повноцінний сон - запорука гарного самопочуття і важлива складова довгого і здорового життя, передають Патріоти України. Під ча...

Секрети досвідчених господинь! Три найпростіші компоненти відмиють іржу з металевих поличок

понеділок, 15 серпень 2022, 17:15

"Нержавійка", яка швидко іржавіє від вологи... з цією бідою стикається майже кожен другий власник металевих поличок, передають Патріоти України. На жаль, якість товару, який ми купуємо для ванної та кухні, часто не відповідає заявленій. Можна, звичайно...