Не робіть цього, бо притягнете біди та невдачі! Які речі не можна віддавати чи викидати взимку

Від сьогодні, Дня святого Миколая, залишилось зовсім небагато часу до Різдва та Нового Року, і саме в цей час дехто з українців намагається позбутись старих та непотрібних речей.Звичайно, логіка в цьому є: позбуваючись старого, можна залучити нове, передають Патріоти України.

Однак, існують речі, які точно не слід викидати взимку, згідно з народними прикметами і забобонами, оскільки це може привернути невдачі і біди.

Святкові прикраси

Викидання святкових прикрас після закінчення свят, на переконання езотериків здатне зруйнувати позитивну енергію, принесену цими прикрасами. Тож краще збережіть їх для наступного року, а викидайте тільки в разі пошкодження.

Улюблений одяг

Улюблені речі часто зберігають із собою енергію та спогади. Тож викидання таких предметів у зимовий період здатне «перебити» позитивну енергетику.

Сувеніри з подорожей

В цьому випадку теж діє правило щодо збереження духу — нових місць і вражень. Якщо сувенірів позбутися, це може призвести до втрати зв'язку з пригодами та зменшення внутрішнього багатства.

Квіткові горщики без рослин

Замість того щоб викидати їх, можна наповнити новими квітами або використовувати в декорі. Адже «утилізація» горщиків може стати причиною низки бід і невдач у житті кожної людини.

Списки нездійснених бажань

Листки паперу з нездійсненими бажаннями або планами краще не викидати, а навпаки — докласти всіх зусиль, щоб виправити несправедливість Всесвіту.

ТОП-6 підступних причин, чому шкіра може передчасно постаріти

четвер, 29 лютий 2024, 17:15

Можна витрачати багато грошей на коштовні зволожувачі для обличчя та дорогу косметику, неухильно дотримуватися усіх вимог до догляду за шкірою, та іноді навіть невинні щоденні звички зведуть нанівець усі наші старання. Звичайно, одні звички не так легк...

Перша відмінність, яку ви помітите, розповість про ваш характер. Простий психологічний тест

четвер, 29 лютий 2024, 16:14

Між двома дуже схожими картинками, представленими нижче, насправді є кілька відмінностей. Яку з них ви помітили першою? Не думайте довго, саме перша відмінність розповість про ваш характер, передають Патріоти України. Отже, яка відмінність ваша? Ви ува...