Не розгнівайте Чорного Тигра! Як не можна прикрашати ялинку на Новий рік 2022

Символом Нового 2022 року стане Чорний Водяний Тигр, тому прикрашати святкову ялинку потрібно так, щоб "не образити" покровителя цього періоду. Про це пише Mybusiness, передають Патріоти України.

Різносортні іграшки

Цього року краще вибрати один стиль прикраси новорічної ялинки, а не навішувати на святкове дерево іграшки різних епох, як сучасних, так радянських. Експерти кажуть, що такий "рознос" може розлютити Тигра, який звик до порядку.

Символи інших східних знаків

Навіть якщо у вас залишилися іграшки з минулих років, краще відкласти їх до того часу, коли це знову буде актуально. Символи конячок, баранчиків, свиней, биків - не дуже сподобаються Тигру, який вважається "ревнивим" знаком. А ось різні фігурки кішечок будуть цілком доречні. Адже Тигр з сімейства котячих, тому з родичами він змагатися не буде.

Дощики та інша мішура

Всякі дощі і пухнасті гірлянди краще навіть не діставати з коробок. Подібна строката мішура може здатися Тигру несмаком.

Червоні та жовті іграшки

Червоний і жовтий колір відповідає за стихію вогню, яка протилежна нинішньому знаку - Чорному (Синьому) Водяному Тигру. Ялинку на 2022 рік краще наряджати у всіх відтінках блакитного: особливо слід звернути увагу на морські і бірюзові кольори. Чорний колір теж в пріоритеті.

Як відбілити делікатну білизну без відбілювача - найкращий копійчаний спосіб

неділя, 28 травень 2023, 21:15

Якщо ви виявили, що ваша улюблена біла річ, наприклад, делікатна білизна втратила свою первозданну білизну, якою колись вас і привабила, не поспішайте зневірятися. Існує один перевірений роками засіб, який легко усуне подібну неприємність, передають Па...

Ви тільки зіпсуєте м’ясо! У якому посуді не можна маринувати шашлик

неділя, 28 травень 2023, 17:14

Смачний шашлик - важлива частина погожих весняних та літніх днів. Начебто нічого складного в його приготуванні немає, проте навіть найменший нюанс може вплинути на смак м’яса або зіпсувати його, передають Патріоти України. Посуд, в якому маринується м...