Не спішіть розбавляти! Пересолений червоний борщ врятує проста хитрість

Приготувати ароматний червоний борщ - це ціле мистецтво зі своїми правилами й винятками. Але якщо борщ уже вдався, зіпсувати його може лише сіль, передають Патріоти України.

Здавалося б, що складного — додати сіль до страви. Але, мабуть, у кожного таке було — затремтіла рука, задумались під час соління або просто випадково пересолили. Та є декілька рішень. Про них розповідає ProstoWay.

Загалом є безліч способів, як врятувати пересолену страву, але не всі з них підходять для борщу. Зокрема, пересолені супи зазвичай пропонують розбавити водою. Але лити зайву воду у борщ — це моветон і знущання. Також є варіант, коли під час варіння в пересолену страву кладуть трохи рису. На перший погляд, у цьому немає нічого страшного, але рис не входить до рецептури класичного борщу. Залишається один фокус, перевірений поколіннями кулінарів. Це додавання сирої картоплі.

Як покласти картоплю

Якщо посеред готування ви раптом зрозуміли, що борщ пересолений, не біда. Просто спокійно почистіть одну середню картоплину і цілою покладіть її в каструлю.Більше нічого робити не треба — поки борщ вариться, бульба вбиратиме надлишки солі. Також вона сама не вплине на смак страви. Залишиться тільки не забути дістати солону картоплину з борщу.

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...

Виберіть інструмент, який найбільше подобається - і дізнайтеся музику своєї душі.

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:08

Це не просто тест, це ковток свіжого повітря, передають Патріоти України. Отже, все, що вам потрібно, це вибрати музичний інструмент…. У вас фіолетова душа … Боже мій, яка вона прекрасна. Це дуже чуттєва і вразлива душа. Люди з такою душею неймовірно д...