Не треба нічого терти і кип'ятити - з цим домашнім засобом бруд сам зійде з білих речей

Біла білизна завжди виглядає чисто і свіжо, але з часом вона може стати брудною та пожовклою. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою і не хочете використовувати агресивні хімічні засоби для видалення бруду, ми маємо для вас простий і ефективний лайфхак, який допоможе повернути білій білизні її первозданний вигляд. Цей метод використовує природні складники, які доступні в кожному домі, передають Патріоти України.

Якщо у вас є білі речі, які не відпираються в машинці, то спробуйте лайфхак нижче. Бруд сам зійде! І не треба буде нічого терти та кип'ятити, інформує Ukr.Media.

Що знадобиться:

  • окріп;
  • 1 ст. л. соди;
  • 2 ст. л. оцту;
  • 1 ст. л. будь-якого рідкого миючого засобу для посуду;
  • 1 ст. л. солі.

У таз налийте окріп. Всипте соду, сіль, додайте оцет та рідкий засіб для миття посуду. Опустіть брудні речі у розчин. Залишіть на 2 години.

За цей час бруд зійде сам! Після цього речі просто треба буде віджати і прополоскати під проточною водою. Можна також відправити в машинку на режим «швидке прання», щоб освіжити. Простий та ефективний трюк, який поверне білизну речам!

Цей простий та ефективний домашній засіб не тільки позбавить ваші білі речі від бруду, але й поверне їм первозданну чистоту та блиск. Насолоджуйтеся своєю бездоганною білою білизною без зусиль.

Психологічний тест! Виберіть зірку і дізнайтеся, яку вершину ви підкорите у 2024 році

понеділок, 22 квітень 2024, 9:15

Подивіться на картинку та виберіть зірку, яка вам найбільше сподобалася. Щоб задіяти вашу підсвідомість, необхідно не замислюватися довго над відповіддю, передають Патріоти України.

Не робіть так! Чому зарядка смартфона в автомобілі може обернутися великою проблемою

понеділок, 22 квітень 2024, 8:56

Багато людей заряджають свої смартфони та інші гаджети через прикурювач у автомобілі, але часто роблять помилки, які можуть пошкодити їхні пристрої. Експерти застерігають водіїв від небезпеки заряджання гаджетів через прикурювач, коли двигун вимкнено. ...