Не варто їх викидати! Названо харчові відходи, які можна використовувати як добрива та проти комах

Якщо у вас немає компостної купи або компостера, не турбуйтеся, тому що деякі побутові відходи приносять користь, якщо їх внести прямо в землю, передають Патріоти України.

Натуральні добрива та засоби проти комах, що не містять хімії — ось те, чому зараз віддають перевагу багато садівників.

Садові експерти назвали Еxpress.co.uk 4 види харчових відходів, які можна використовувати як інсектициди та натуральні добрива для вашого саду.

Шкірка банана

Шкірка банана діє як інсектицид, також як натуральне добриво для багатьох видів рослинВідомо, що з бананових шкурок виходить найкраще добриво для троянд. Приготувати таке добриво не складно, шкірку банана можна просто покласти на землю поруч із основою кущів, але краще подрібнити шкірку, тоді вона швидше розкладатиметься.

Також садівники говорять про те, що бананові шкірки добре відлякують комах, деякі навіть рекомендують натирати листя рослин внутрішньою стороною бананових шкірок.

Горіхова та яєчна шкаралупа

Горіхова та яєчна шкаралупа будуть особливо корисні там? де ґрунт потребує аерації. Шкаралупа допомагає аерувати важкий глинистий ґрунт. Також шкаралупу можна використовувати для добрива та розпушування ґрунту у кімнатних рослин.

Кавова гуща

Квітучий сад та плодоносний город можна виростити на кавовій гущі. Кавова гуща багата азотом, тому є відмінним доповненням до ґрунту, особливо для городу. Кавову гущавину особливо люблять кімнатні рослини, а також цибуля, салат та кукурудза.

Кавову гущавину також можна використовувати для запобігання поїдання рослин такими шкідниками, як слимаки та равлики.

Кориця

Корицю також можна використовуватиме зменшення росту грибків на рослинах, особливо кімнатних. Популярна святкова спеція має природну протимікробну та антибактеріальну дію, тому допомагає захистити рослини від хвороб.

Психологічний тест: Виберіть пелюстку і ви дізнаєтеся, що на вас чекає в коханні в найближчому майбутньому

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:07

Гадання на ромашці - традиційний спосіб дізнатися любить чи не любить. Ризикніть! І ви дізнаєтеся чого ж ви можете чекати в романтичних стосунках в найближчому майбутньому, передають Патріоти України. Психологи розшифрували ваш вибір:. На даний момент ...

Позбавляємось духу "руского міра": Чим замінити суржикове слово-паразит "тіпа" - запам'ятайте варіанти

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:25

Мабуть, кожний українець має у своєму лексиконі слова-паразити, яких важко позбутися по одній лише причині. Мовляв, не знають як сказати інакше. . Відомий блогер та популяризатор української мови Андрій Шимановський запропонував українські відповідник...