Не всі знають про цей трюк: Що досвідчені кухарі додають, коли смажать цибулю

Золотиста цибуля може стати як основою для інших страв, так і повноцінним додатком - наприклад, до смаженої картоплі. На Pixelinform розповіли про трюки, які допоможуть зробити її особливо гарною та ароматною, передають Патріоти України.

Бальзамічний оцет

Секрет максимально простий — достатньо у правильний момент додати до цибулі трохи бальзамічного оцту. Цей метод популярним не назвеш, але він справді ефективний. І те, що його мало використовують, означає лише те, що про нього мало знають.

Окрім оцту, варто ввести ще й сіль із цукром. Так цибуля вийде не тільки золотистою, а й неймовірно смачною.

Куркума

Багато хто знає куркуму як яскраву спецію. Вона корисна, а ще — це натуральний барвник. Цибуля, посмажена з куркумою, буде гарантовано золотистою. Схожий ефект матимуть карі та паприка.

Сода

Не варто боятися додати під час смаження дрібку соди. Така цибуля стане апетитною, золотистою.

Ви будете здивовані ТОП-5 причин, чому не можна відмовлятися від картоплі

п’ятниця, 12 квітень 2024, 18:52

Яка користь картоплі для здоров’я нашого організму: про це варто знати, передають Патріоти України. Ті, хто дотримується дієт, зазвичай намагаються їсти якомога менше картоплі або взагалі виключають її зі свого раціону. Але медики та вчені не рекоменду...

Психологічний тест! Оберіть тістечко і дізнайтеся, які ви у стосунках

п’ятниця, 12 квітень 2024, 18:12

Пропонуємо дізнатися, як ви будуєте романтичні стосунки. Виберіть тістечко, воно покаже, як ви поводитеся і що цінуєте, перебуваючи з коханою людиною, передають Патріоти України. Тістечко 1. Ви звикли вирішувати всі питання відразу, як тільки вони вини...