Не залишить жодного шансу: Як очистити мікрохвильову піч від жиру і бруду за допомогою лимона

Очищення мікрохвильової печі може бути жахливим завданням - це одне з найбрудніших місць на кухні. Раніше ми розповідали, як приготувати із підручного засобу чудо-розчин для прибирання всього будинку, а сьогодні зупинимося на очищенні цього кухонного приладу, передають Патріоти України.

Портал Woman And Home пропонує простий спосіб впоратися з цим завданням. Для цього потрібен лимон та кілька предметів.

Як помити мікрохвильову піч у домашніх умовах — лайфхак

Вам знадобиться:

  • лимон;
  • посуд для мікрохвильової печі;
  • паперові рушники;
  • серветка або губка із мікрофібри;
  • вода.

Наповніть місткість водою приблизно до половини, розріжте лимон навпіл і вичавіть трохи соку у воду. Потім помістіть туди половинки лимона, для більшого ефекту розріжте на часточки.

Увімкніть мікрохвильову піч приблизно на 5 хвилин — цього часу вистачить, щоб вона наповнилася лимонною парою. Однак вам може знадобитися більше або менше часу залежно від розміру мікрохвильової печі, рівня її потужності та розміру посуду, який ви використовуєте. Рекомендується вимкнути пристрій, коли вода закипить. Не відкривайте дверцята відразу — зачекайте щонайменше 5 хвилин, щоб пара вплинула на сухі забруднення.

Почніть чистити губкою з верху та боків, а в останню чергу обробіть дно приладу, на яке з них впаде бруд. Також обробіть всі кути, де міг скупчитися бруд, і протріть начисто паперовими рушниками. Якщо є стійкі плями бруду, що важко видаляються, зануріть кухонний рушник у воду з лимонним соком і потріть її, поки пляма не буде повністю видалена.

Перше побачене на картинці розповість що заважає вам мати міцні стосунки

середа, 29 листопад 2023, 7:40

Коли люди вступають у романтичні стосунки, вони сподіваються на щось серйозне, а не для того, щоб “не прогавити момент”. Але через деякий час у відносинах починаються проблеми і вони припиняються. Зазвичай, люди самі створюють проблеми, передають Патрі...

Психологічний тест у картинці: Виберіть улюблений фрукт - і ми вгадаємо ваш характер

середа, 29 листопад 2023, 7:15

Цей простий тест покаже, що існує прямий зв’язок між улюбленим фруктом і вашою особистістю. Залежно від обраного вами фрукта ви дізнаєтеся, що означає ваш вибір з психологічної точки зору, передають Патріоти України. Отже, виберіть свій улюблений фрукт...