Не злипнуться і не лопнуть - головний секрет приготування соковитих пельменів

Пельмені - один з лідируючих напівфабрикатів в Україні. Смачне і швидке в приготуванні блюдо не займає багато часу і не доставляє клопоту, проте важливо знати як правильно і скільки варити пельмені в домашніх умовах, передають Патріоти України.

Коли потрібно закидати пельмені в воду - правила приготування

Багато господинь сперечаються про правила приготування пельменів і про те, коли потрібно закидати пельмені в воду. Хтось стверджує, що необхідно варити блюдо в холодній воді, інші, що в киплячій. Однак, найпоширенішим способом, все ж, є опускання пельменів в уже киплячу воду.

Наповніть каструлю водою і доведіть її до кипіння, після чого додайте в ємність з водою сіль, спеції і трохи олії. Відразу після додавання всіх інгредієнтів – опускайте пельмені в воду і акуратно помішуйте, щоб не злиплися.

Скільки варити заморожені пельмені - запам'ятати просто

Багато хто думає, що в приготуванні домашніх і заморожених пельменів є відмінності, проте це не так. Для того щоб правильно зварити домашні пельмені і заморожені – необхідно однакову кількість часу.

Після того, як закипіла вода і ви додали в неї пельмені – чекайте, поки знову закипить, помішуючи продукт. Закипіла - зменшіть вогонь і засікайте 5-7 хвилин, потім акуратно діставайте шумовкою і викладайте на тарілку.

Поганий запах із духовки? Всього одна ложка цього продукту вирішить цю проблему

четвер, 23 березень 2023, 15:08

Побутова техніка потребує регулярного обслуговування, щоб продовжити термін її служби та зберегти її як нову. І духовка не є винятком. Більш того, через залишки їжі і пригорілі плями, що покривають грати або дно духовки, на вашій кухні можуть з’явитися...

Перевірте свій мозок! Якщо на цій картинці ви побачили всього кілька об'єктів - є проблеми

четвер, 23 березень 2023, 14:12

Дана оптична ілюзія стверджує, що може розповісти вам про стан вашого мозку тільки по тому, що ви можете побачити на цій вельми завантаженій різними деталями картинці, передають Патріоти України. В соцмережі був опублікований пост з цією картинкою і на...