Небезпечне сусідство: Чому телефон ні в якому разі не можна класти на ноутбук

Багато хто з нас години, а то й цілі дні, проводять біля ноутбука. При цьому поряд з ним постійно знаходиться наш смартфон. Фахівці попереджають, що таке сусідство може завдати шкоди обом гаджетам. На думку експертів, під час роботи за ноутбуком на нього категорично заборонено класти смартфон, передають Патріоти України.

Причина полягає в тому, що обидва пристрої виробляють чимало тепла. Щоб вони не вийшли з ладу, їм потрібно давати охолонути. Якщо ж телефон буде на поверхні ноутбука, то цього зробити не вийде.

Навіть у момент, коли ви не користуєтесь телефоном, він може нагріватися, тому що в ньому запущені фонові програми, що змушує гаджет постійно "думати".

Якщо телефон і ноутбук перегріються, то будуть ризики того, що вам доведеться витратитися на новий гаджет або ж здати свій ремонт. У будь-якому випадку, це витратна справа, а уникнути зайвої витрати грошей можна, якщо позбутися цієї шкідливої звички.

30 грамiв горіхів творять дива: Чим корисний для організму цей дивовижний продукт

неділя, 1 жовтень 2023, 17:44

Горіхи - надзвичайно корисний для організму продукт, особливо волоські, як найпоширеніші в наших краях. Щоправда, багато їсти їх не слiд через велику калорійність - 30 грам цілком достатньо, радить кардіолог Наталія Циганкова, передають Патріоти Україн...

Подряпини з тарілок можна прибрати лише одним засобом - він 100% є у вашому будинку

неділя, 1 жовтень 2023, 17:08

Незалежно від того, дбаєте ви про них чи ні, білі тарілки з часом неминуче втрачають свій гарний блиск, з’являються непривабливі чорні плями, а також подряпини. Але будьте впевнені: є ефективні способи розв'язати цю проблему та очистити посуд до блиску...