Небезпека поряд: Чому слід враховувати термін служби газового балона

Через постійні ракетні удари по критичній інфраструктурі українці шукають заміну електриці, що постійно пропадає. Багато хто зараз хоче придбати газові балони, не усвідомлюючи їх небезпеку. Докладніше про це розповів експерт "Консалтингової групи А-95" Артем Куюн, передають Патріоти України.

Він наголосив, що при постійному технічному обслуговуванні термін служби сталевого балона становить 35–40 років. Якщо сервісу більше п'яти років, то балон перетворюється на зону підвищеного ризику.

На жаль, на українському ринку мало компаній, що займаються доставкою чи продажем балонів на заправках. Тому більшість наповнює старі газові балони на звичайних заправках, залишаючи їх без техобслуговування. Така недбалість часто тягне за собою трагедію.

Багато газових балонів, які зараз хочуть використати, не нові. Придбавши такий найкраще звернутися до спеціалізованої фірми для його діагностики. Якщо з якоїсь причини зробити це неможливо, то відразу після першої заправки всі іржаві ділянки балона і зону навколо вентиля необхідно обробити мильним розчином.

Біла пліснява на кімнатних рослинах зникне назавжди - найефективніший засіб є у вас на кухні

вівторок, 31 січень 2023, 0:30

Серед хвороб кімнатних рослин біла пліснява на ґрунті - одна з найнеприємніших. Заводиться вона через помилки у догляді, а знищити її не так просто, як хотілось би, передають Патріоти України. На щастя, ефективний засіб можна знайти практично на будь-я...

Психологічний тест: Виберіть те, що побачили першим, щоб дізнатися, як ви думаєте

вівторок, 31 січень 2023, 0:12

Не думайте занадто довго і не намагайтеся зрозуміти картинку. Просто зверніть увагу, що найперше кинулось вам у очі, передають Патріоти України. Ви людина, якій подобається йти за течією і яка легко знаходить рішення у будь-якій ситуації. Ви дуже мудра...