Немов їх тільки зірвали з грядки: Як зберігати огірки в холодильнику, щоб вони залишалися свіжими більше 2 місяців

Огірки першої свіжості зі своєї грядки цінуються вище, ніж магазинні овочі, які часто обробляють спеціальними речовинами для більш довгого зберігання. Тому у городників виникає резонне питання, як зберігати огірки, щоб вони залишалися свіжими 2 і більше місяця, передають Патріоти України.

Є багато порад, які працюють зі змінним успіхом, а деякі і зовсім не приносять користі. Наприклад, намочують марлю, кладуть огірки і відправляють в пакет.

Або кожен плід обертають паперовим рушником, кладуть в целофановий пакет і зберігають на полиці для овочів близько 14 днів.

Більше позитивних відгуків від іншого методу. У пакет складають огірки стоячи, хвостиками вниз. Потім акуратно наливають холодну воду, приблизно 2-3 см, щоб хвостики виявилися в рідині. Потім овочі відправляють в холодильник і періодично підливають воду. Зберігаються огірки так не більше 30 днів.

Найтриваліше зберігання можливо під час використання іншого способу. Огірки просушують, відправляють в пакет з блискавкою-застібкою. Зберігають без доступу повітря. Є думка, що так плоди можуть пролежати 2-2,5 місяці і зберегти якості так добре, що їх важко відрізнити від тих, що тільки зірвали з грядки.

Виберіть кота і дізнайтеся, що думають про вас люди - психологічний тест по картинці

неділя, 25 вересень 2022, 12:14

Якщо ви хочете дізнатися, що думають про вас оточуючі, пропонуємо пройти тест. Вибір кота на зображенні дозволить зрозуміти, ким вас бачать люди. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли задіяна ваша інтуїція та підсвідомість...

Подивіться на зображення - і ви зможете багато чого дізнатися про свої емоції

неділя, 25 вересень 2022, 11:59

Те, що ви бачите в цій загадковій оптичній ілюзії, багато говорить про ваші емоції, передають Патріоти України. Нам часто подобається думати, що ми знаємо себе досить добре, але це далеко не так, адже кожен день ми дізнаємося про себе все нові і нові ...