"Необов'язково декорувати сердечками чи тематичними написами": Найкращі ідеї манікюру до Дня святого Валентина

День святого Валентина не за горами. Незважаючи на життєві випробування, пов'язані з війною, українські жінки прагнуть бути гарними. І це, на думку професійних психологів, оточуючі мають підтримувати, адже воно є життєствердним.

Ідеями манікюру до Дня закоханих поділилася відомий нейл-стилістка, призерка Міжнародного чемпіонату з нігтьового мистецтва Кармен Мірела.

Безпрограшний варіант - червоне покриття

- Необов'язково декорувати нігті сердечками чи тематичними написами, — каже Кармен Мірела. — Елегантний френч може бути чудовою альтернативою. Також доречно виглядатиме червоне покриття. Цей колір поза часом і поза модою.

Френч завжди виглядає елегантно

Якщо зазвичай ви надаєте перевагу нюдовому покриттю, то кольорове не залишиться непоміченим. Підійде практично будь-який відтінок — важливо, щоб він гармонійно вписувався у ваш образ.

Кольорове покриття ефектне, якщо органічно вписується у ваш образ

Для особливого випадку (а як відомо, у Валентинів день нерідко закохані одружуються) нейл-стилістка рекомендує дизайн з камінням. Особливо красиво він виглядає на нігтях мигдалеподібної форми.

Для особливого випадку доречний декор із камінням.

Що буде, якщо розморозити заморожений кефір - кулінарна несподіванка

вівторок, 18 червень 2024, 18:12

Зараз ми вам розкажемо одну кулінарну цікавинку. Якщо заморозити кефір, то після розморожування можна отримати сирну масу. Вона буде нагадувати вершковий сир. Якщо ви хочете провести подібний експеримент, тоді читайте далі деталі цього процесу, передаю...

А ви це знали? Чому не рекомендують кидати пельмені в окріп

вівторок, 18 червень 2024, 17:14

Як варити пельмені правильно? На це питання в кожного своя відповідь. Хтось каже, що треба кидати їх в окріп, інші дотримуються протилежної думки. У будь-якому випадку є суттєва різниця в підході, передають Патріоти України. Якщо ви раніше кидали варит...