Неприємний запах з раковини зникне миттєво - два екозасоби допоможуть розв'язати проблему

Іноді через попадання залишків їжі до зливу раковини на кухні, може утворювати неприємний запах. Якщо в раковині немає засмічення, яке можна усунути всього за пару хвилин, то з проблемою можна впоратися за допомогою екозасобів, що є в кожному домі, передають Патріоти України.

На це не знадобиться багато часу і навіть дорогу хімію не доведеться купувати. А лайфхаком із нами поділилися на порталі "Бєлновини".

Як позбутися неприємного запаху з раковини

Займатися очищенням раковини необхідно регулярно, незалежно від того, чи є звідти неприємний запах, чи поки що ні. Адже сіточки не завжди можуть врятувати від потрапляння шматочків їжі до зливу. Тому профілактика також не завадить. Найпростішим методом розв'язання проблеми є використання доступних продуктів — соди та оцту.

Для цього необхідно взяти половину склянки соди та висипати у раковину, почекати 15 хвилин. Після цього вилити туди половину склянки оцту і почекати знову близько 15 хвилин.

Увага! Під час процедури необхідно одягнути медичну маску та гумові рукавички. У приміщенні не повинно бути живих істот, а вікна мають бути відчинені для провітрювання.

Потім у злив потрібно влити кілька склянок гарячої води. Засіб допомагає видалити залишки їжі та жиру, які є джерелами неприємного запаху.

Така хитрість допоможе не тільки розв'язати проблему з неприємним запахом, але й усунути засмічення легкого ступеня.

Це така смакота! Домашній холодець з курки - обов’язково приготуйте на Новий рік

понеділок, 11 грудень 2023, 8:30

Який же Новий рік без холодцю на столі? Приготувати його - справжнє мистецтво. Щоб він вийшов смачний та гарний, треба знати чимало секретів, передають Патріоти України. Рецептом страви з «ФАКТАМИ» поділилася кулінарка та блогерка, авторка каналу «Гал...

От в чому причина! Яка помилка може зробити картопляне пюре сірим

понеділок, 11 грудень 2023, 8:14

Прикро, коли смачне та улюблене пюре набуває неприємного сірого кольору. Виглядає вкрай неприємно. Насправді воно повинно бути білого чи жовтуватого кольору. Є одна помилка, яка може стати причиною, чому пюре змінює колір, передають Патріоти України. ...