Неприємний запах зникне за одну ніч: Що покласти у взуття, щоб воно було свіжим

Неприємний запах від взуття - це дуже поширена проблема, з якою стикався кожен. Багато хто в спробах її вирішити скуповують різні дезодоранти для ніг або ароматизовані устілки, і навіть не підозрюють, що позбавиться неприємного запаху у взутті можуть допомогти найпростіші продукти, які можна знайти на кожній кухні. Наприклад, це може бути лавровий лист, передають Патріоти України.

Більше того, такі народні засоби не лише приглушують неприємне амбре, як це роблять їхні "хімічні колеги", а справляються із завданням радикально, повідомляє портал "Смачно+". Що ж ще можна використовувати як абсорбент?

Як позбутися неприємного запаху з взуття

Нейтралізувати всі ознаки несвіжості допоможе звичайна сіль, яка 100% є на кухні в кожного. Як це працює: насипте спецію в бавовняні шкарпетки, добре набивши їх сіллю бажано великого помелу, і помістіть у кросівки, черевики або чоботи щонайменше 12 годин. Через цей час від запаху не залишиться сліду.

Ще одним хорошим абсорбентом є суміш дрібно перетертого активованого вугілля та соди. Такий метод освіжить взуття анітрохи не гірше за сіль.

Біла пліснява на кімнатних рослинах зникне назавжди - найефективніший засіб є у вас на кухні

вівторок, 31 січень 2023, 0:30

Серед хвороб кімнатних рослин біла пліснява на ґрунті - одна з найнеприємніших. Заводиться вона через помилки у догляді, а знищити її не так просто, як хотілось би, передають Патріоти України. На щастя, ефективний засіб можна знайти практично на будь-я...

Психологічний тест: Виберіть те, що побачили першим, щоб дізнатися, як ви думаєте

вівторок, 31 січень 2023, 0:12

Не думайте занадто довго і не намагайтеся зрозуміти картинку. Просто зверніть увагу, що найперше кинулось вам у очі, передають Патріоти України. Ви людина, якій подобається йти за течією і яка легко знаходить рішення у будь-якій ситуації. Ви дуже мудра...