Неприємний запах зникне за одну ніч: Що покласти у взуття, щоб воно було свіжим

Неприємний запах від взуття - це дуже поширена проблема, з якою стикався кожен. Багато хто в спробах її вирішити скуповують різні дезодоранти для ніг або ароматизовані устілки, і навіть не підозрюють, що позбавиться неприємного запаху у взутті можуть допомогти найпростіші продукти, які можна знайти на кожній кухні. Наприклад, це може бути лавровий лист, передають Патріоти України.

Більше того, такі народні засоби не лише приглушують неприємне амбре, як це роблять їхні "хімічні колеги", а справляються із завданням радикально, повідомляє портал "Смачно+". Що ж ще можна використовувати як абсорбент?

Як позбутися неприємного запаху з взуття

Нейтралізувати всі ознаки несвіжості допоможе звичайна сіль, яка 100% є на кухні в кожного. Як це працює: насипте спецію в бавовняні шкарпетки, добре набивши їх сіллю бажано великого помелу, і помістіть у кросівки, черевики або чоботи щонайменше 12 годин. Через цей час від запаху не залишиться сліду.

Ще одним хорошим абсорбентом є суміш дрібно перетертого активованого вугілля та соди. Такий метод освіжить взуття анітрохи не гірше за сіль.

Що зробити зі склом в авто, щоб воно не запотівало: ТОП-3 елементарні трюки

вівторок, 28 листопад 2023, 15:14

У холодну пору року водію доводиться зіштовхуватись з різними неприємностями, які суттєво відбирають дорогоцінний час вранці перед виїздом. Потрібно прогріти авто, змести сніг, розтопити обмерзле лобове скло, передають Патріоти України. І, сідаючи в ма...

Виберіть місце для відпочинку - і дізнайтеся більше про свою особистість

вівторок, 28 листопад 2023, 14:13

Пропонуємо вам дізнатися про ваші найкращі риси характеру. Вам не потрібно йти на прийом до психолога. Цей простий тест швидко визначить, які риси і якості вам краще розвивати. Ви зможете дізнатися про себе більше, передають Патріоти України. Для того,...