Неземне кохання чи стосунки без права на помилку: Наскільки вірна ви людина - тест

Тест-ілюзія працює на підсвідомості. Якщо ви будете чесними, то він розкаже, наскільки вірна ви людина, передають Патріоти України.

Погляньте на картинку. Що ви побачили на ній у першу чергу?

Дерево

Вірність — це ваша найсильніша сторона. Ви ніколи не залишите людину в біді та не будете розривати стосунки через дрібниці. Навіть якщо дружба або стосунки з людиною вас обтяжують, ви не завжди знаходите в собі сили закінчити їх.

Настільки високе почуття вірності до людей може принести як багато хорошого, так і поганого у ваше життя.

Птахи

Ви цінуєте вірність у стосунках. Також вам не чужа «любов до гробу». Якщо ви закохуєтеся, то кожен раз — це немов на все життя і зрад у вашому житті місцю немає. Ось тільки сама любов мінлива, і ситуації у житті можуть бути різними.

Хижі

Слабкою рисою вашого характеру є мінливість, через яку ви страждаєте. Якщо друга половинка робить щось інакше чи наперекір, то ви не намагаєтеся знайти причину, обговорити, розв’язувати проблему, що склалася. Ви відразу втрачаєте інтерес до людини та відразу ж шукаєте їй заміну.

Слон

Ви знаєте, що таке зрада, адже колись опустилися до цього. Та тепер ви знаєте наскільки це огидно і неприємно. Навіть якщо правда так і не стала відома, вам відомий сам факт зради, який все одно роз’їдає вас зсередини. Тому ви ніколи такого не повторите.

Виберіть горнятко - і дізнайтесь приховану правду про себе

неділя, 5 лютий 2023, 21:14

Ви екстравагантні, товариські і позитивні. Ви бачите в людях тільки хороше, і від цього вам самим добре. Ви любите тварин, фільми і цікаві бесіди. Напевно, вам цікавіше спілкуватися з друзями та близькими, ніж шукати романтичні пригоди. Ви віддаєте пер...

100%-й спосіб позбутися запаху секонд-хенду - спрацює, навіть якщо аромат сильно "в’ївся"

неділя, 5 лютий 2023, 17:12

Магазини із вживаним одягом, а простіше кажучи - секонд-хенди, вже давно користуються чималою популярністю серед українців. Тисячі людей приходять туди за недорогими, якісними, але при цьому брендовими речами, передають Патріоти України. Втім, є одне в...